(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Koplár Péter Dátum: 2014-04-10 16:24:38
Kedves fórumozók,főleg akik először mennek Tossába: Készüljetek fel,felejthetetlen élmény lesz,a hely gyönyörű,a vendégszeretet határtalan ;) Ha bármi kérdés van,tőlem is kérdezhettek nyugodtan,voltam párszor,de emellett Lloret de mar,Malgrat,Santa Suzanna,Blanes,Tarragona,ezekben is tudok némi felvilágosítást adni. Adieu
Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-04-10 16:07:00
Grand Józsi írta ekkor: 2014-04-10 15:55:35
Kedves Viktória! 1. A konyhás szobák mind erkélyesek, nincs tűzfalra néző szoba. 2. A konyhás szobákban mindenhol gáztűzhely van, melyekben sütőrész is van. 3. Természetesen Tossában vannak szórakozóhelyek, ahová hölgyeknek általában ingyenes a belépés. 4. A konyhás szobák mind kádasak. 5. A fagyasztó rész nem nagy, kb, akkora mint a kis hűtőszekrényekben. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Maradok tisztelettel: Imre J.
Kedves Józsi! Nagyon szépen köszönöm a részletes választ. További szép napot kívánok Önnek!
Grand Józsi Dátum: 2014-04-10 15:55:35
Salánkiné Kelemen Viktória írta ekkor: 2014-04-08 14:40:49
Kedves Józsi! Szeretnék pár kérdést feltenni, amire így a fórum olvasgatása ellenére se találtam választ. 1.) Párommal a SOL2 apartmanban szeretnénk megszállni önellátással. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a stúdiós szobák közül (2 fős) nincs olyan,ami tűzfalra néz? (Tavaly a Grand Tours-on keresztül voltunk Sartin, és ott tűzfalra nézett a szobánk,aminek nagyon örültünk, mert hűvös volt és nem volt zajos.) 2.) A leírásban olvastam a minikonyhákról, de nincs részletezve, hogy villanyrezsó van, esetleg kisebb tűzhely? (Sütő rész van-e bármelyikhez/be beépítve?) 3.) Tossa de Mar-on van szórakozóhely? (Táncos jellegűre gondoltam, modern zenékkel, és ha igen, mennyi a belépő.) 4.) Stúdiós apartmanok (2 fős) közül van olyan,amelyik zuhanytálcás, nem kádas? 5.) A hűtők fagyasztórészei mekkorák körülbelül? Válaszait előre is köszönöm! Üdvözlettel: Viktória smile
Kedves Viktória! 1. A konyhás szobák mind erkélyesek, nincs tűzfalra néző szoba. 2. A konyhás szobákban mindenhol gáztűzhely van, melyekben sütőrész is van. 3. Természetesen Tossában vannak szórakozóhelyek, ahová hölgyeknek általában ingyenes a belépés. 4. A konyhás szobák mind kádasak. 5. A fagyasztó rész nem nagy, kb, akkora mint a kis hűtőszekrényekben. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Maradok tisztelettel: Imre J.
terjeki nandorne Dátum: 2014-04-08 16:15:41
Kedves Józsi! Befizettem a biztosítást az útra .Mikor vagy hol juthatok a kártyákhoz ha van ilyen?
Salánkiné Kelemen Viktória Dátum: 2014-04-08 14:40:49
Kedves Józsi! Szeretnék pár kérdést feltenni, amire így a fórum olvasgatása ellenére se találtam választ. 1.) Párommal a SOL2 apartmanban szeretnénk megszállni önellátással. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy a stúdiós szobák közül (2 fős) nincs olyan,ami tűzfalra néz? (Tavaly a Grand Tours-on keresztül voltunk Sartin, és ott tűzfalra nézett a szobánk,aminek nagyon örültünk, mert hűvös volt és nem volt zajos.) 2.) A leírásban olvastam a minikonyhákról, de nincs részletezve, hogy villanyrezsó van, esetleg kisebb tűzhely? (Sütő rész van-e bármelyikhez/be beépítve?) 3.) Tossa de Mar-on van szórakozóhely? (Táncos jellegűre gondoltam, modern zenékkel, és ha igen, mennyi a belépő.) 4.) Stúdiós apartmanok (2 fős) közül van olyan,amelyik zuhanytálcás, nem kádas? 5.) A hűtők fagyasztórészei mekkorák körülbelül? Válaszait előre is köszönöm! Üdvözlettel: Viktória smile