(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Koplár Péter Dátum: 2014-04-10 16:42:30
És még annyit,a Sol2 teljesen rendben van,van egy jó kis tetőterasz is,pár reggelizés lezajlott ott a feljövő nap fényében,csodálatos hangulata van,az érkezőket megwelcomedrinkelik a teraszon :D
Koplár Péter Dátum: 2014-04-10 16:41:30
És még annyit,a Sol2 teljesen rendben van,van egy jó kis tetőterasz is,pár reggelizés lezajlott ott a feljövő nap fényében,csodálatos hangulata van,az érkezőket megwelcomedrinkelik a teraszon :D
Koplár Péter Dátum: 2014-04-10 16:40:30
És még annyit,a Sol2 teljesen rendben van,van egy jó kis tetőterasz is,pár reggelizés lezajlott ott a feljövő nap fényében,csodálatos hangulata van,az érkezőket megwelcomedrinkelik a teraszon :D
Koplár Péter Dátum: 2014-04-10 16:38:29
És még annyit,a Sol2 teljesen rendben van,van egy jó kis tetőterasz is,pár reggelizés lezajlott ott a feljövő nap fényében,csodálatos hangulata van,az érkezőket megwelcomedrinkelik a teraszon :D
Grand Józsi Dátum: 2014-04-10 16:37:30
terjeki nandorne írta ekkor: 2014-04-08 16:15:41
Kedves Józsi! Befizettem a biztosítást az útra .Mikor vagy hol juthatok a kártyákhoz ha van ilyen?
Kedves Asszonyom! Ha Ön buszos utas, akkor a biztosítást a buszon kapja meg, ha nem, akkor kispostázza az iroda! Maradok tisztelettel: Imre J.