Kedves Józsi!!!!
Azt szeretném megtudni, hogy az üzletek mettől- meddig vannak nyitva (nem bárokra, éttermekre gondolok általánosságban) bár az sem egy utolsó szempont, olvasgattam a fórumot, de nem igazán emlékszem már ilyen jellegű kérdésre...A program füzetet majd szeretném én is megkapni, amit rendelkezésre áll. email cím:
[email protected]
Köszönettel: Éva
Kedves Éva!
Az üzletek (élelmiszerboltok, szupermarketek) általában este 9-ig vannak nyitva, kivéve a vasárnapot, amikor korábban zárnak. A butikok elő- illetve utószezonban este 8-9 körül zárnak, de főszezonban tovább is nyitva vannak. Amint rendelkezésemre áll a fakultatív programok listája, Önnek is szívesen elküldöm. Maradok tisztelettel: Imre J.