Kedves Viktória!A szobákban sötétitő függöny van,seprű-lapát is van,felmosö is.A tv-t nem tudom,nekem nem volt,de nem is volt rá szükségem :D A wifi jó. Én bagettet szoktam venni,van a sol-tól kb 10 perc sétára egy nagyobb bolt,ott érdemes,pontosan most idén nem tudom mennyibe kerül,de nincs 1 €. A két fős apartmanok tágasak,igaz nekem mind1 volt mekkora,mert csak aludni jártam haza,vagy azt sem :D Kint a teraszon van egy kis asztal két székkel,bent is van elvileg. ;)