(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Nemes Lászlóné Dátum: 2014-03-10 14:40:27
Köszönöm a válaszát Nemesne smile
Grand Józsi Dátum: 2014-03-10 12:00:56
Nemes Lászlóné írta ekkor: 2014-03-08 14:36:14
Kedves Grand Józsi! Mi az utolsó turnusba szeretnénk menni! Több kérdésem is lenne! 1,aTossaból Lorettbe ill. vissza közlekedő buszok alappadlósak vagy lépcsősek ,mert a férjem kerekes székes.Ugyan ez a kérdés vonatkozik Barcelónára is! Voltunk már mind két helyen csak akkor még nemvolt ilyen problémánk ,és nem emlékszem a buszok milyenségére!Az El Velero ugye liftes apartmann??Fakultativ program az utolso turnusban is van?? Köszönöm Nemesné
Tisztelt Asszonyom! A buszok (Tossa-Lloret, Barcelona) nagy része akadálymentesített, de a városnéző buszoknál nem. Az el Velero apartmanházban van lift. Természetesen utószezonban is van fakultativ program és hajójárat Tossa és Lloret között. A tapasztalatok alapján az időjárás szeptemberben és októberben is kellemes 25-28 fok van és a tenger is kellemesen meleg. Persze előre nem lehet tudni semmit! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Nemes Lászlóné Dátum: 2014-03-09 06:36:28
Bocs még valami eszembe jutott!! Barcelónában a városnéző buszok alappadlósak v. lépcsősek? A hajójárat ugyan úgy müködik az utó stezonba is ?? Tossa-Lorett -közt?,Na még az időjárásról valamit ebben az időpontban, mivel mi mindég szezonba voltunk .Köszönöm a válaszát Nemesné
Nemes Lászlóné Dátum: 2014-03-08 14:36:14
Kedves Grand Józsi! Mi az utolsó turnusba szeretnénk menni! Több kérdésem is lenne! 1,aTossaból Lorettbe ill. vissza közlekedő buszok alappadlósak vagy lépcsősek ,mert a férjem kerekes székes.Ugyan ez a kérdés vonatkozik Barcelónára is! Voltunk már mind két helyen csak akkor még nemvolt ilyen problémánk ,és nem emlékszem a buszok milyenségére!Az El Velero ugye liftes apartmann??Fakultativ program az utolso turnusban is van?? Köszönöm Nemesné
Lajáné Wágner Julianna Dátum: 2014-03-05 21:04:11
Grand Józsi írta ekkor: 2014-03-05 13:46:34
Kedves Julianna! A III/3-as szoba ugyanolyan, mint a II/3-as. Úgyanúgy 3 normál ágy van benne és egy szófa, amit inkább gyerekeknek ajánlunk. Ha rám hallgatnak, akkor keresnek egy 5 fős apartmant, ahol 4 normál ágy van és egy szófa. Ilyen pl. az I/2 vagy a II/2. Igaz 5 ezer forinttal drágább, de sokkal tágasabb, mint a többi szoba. A III/2-es szoba is 5 fős és azt 4 fős árában áruljuk. Ott is 4 normál ágy van + egy szófa! Maradok tisztelettel: Imre J.
Jaj Józsi, nagyon szépen köszönöm! Ez teljesen elkerülte a figyelmünket! De mi 4-en felnőttek megyünk, mert a gyerekek is azok már 23 és 19 évesek. Most lefoglaltam a II/2-est, és megjegyzésben lemondtam az előző foglalásomat, de azért majd telefonon is megbeszélem az irodával. Még egyszer köszönöm szépen a felvilágosítást! Milyen jó, hogy van ilyen fórum! :) Minden jót kívánok! üdvözlettel: Lajáné Juli