Kedves Julianna!
A III/3-as szoba ugyanolyan, mint a II/3-as. Úgyanúgy 3 normál ágy van benne és egy szófa, amit inkább gyerekeknek ajánlunk. Ha rám hallgatnak, akkor keresnek egy 5 fős apartmant, ahol 4 normál ágy van és egy szófa. Ilyen pl. az I/2 vagy a II/2. Igaz 5 ezer forinttal drágább, de sokkal tágasabb, mint a többi szoba. A III/2-es szoba is 5 fős és azt 4 fős árában áruljuk. Ott is 4 normál ágy van + egy szófa! Maradok tisztelettel: Imre J.
Jaj Józsi, nagyon szépen köszönöm! Ez teljesen elkerülte a figyelmünket! De mi 4-en felnőttek megyünk, mert a gyerekek is azok már 23 és 19 évesek. Most lefoglaltam a II/2-est, és megjegyzésben lemondtam az előző foglalásomat, de azért majd telefonon is megbeszélem az irodával. Még egyszer köszönöm szépen a felvilágosítást! Milyen jó, hogy van ilyen fórum! :) Minden jót kívánok! üdvözlettel: Lajáné Juli