(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-03-05 13:46:34
Lajáné Wágner Julianna írta ekkor: 2014-03-04 19:49:51
Kedves Grandjózsi! Változás történt a rendelésünkkel kapcsolatban. Változott az időpont és a szoba is.Szeretnék a III/3. szobáról információt kérni. 4-en fogunk lakni az apartmanban, felnőttek, szülők és egy 19 és 23 éves "gyerekek". Sajnos nem sok 4 személyes két légterű apartmant találtunk, bízom benne, hogy a 4 fő, az 4 felnőttet takar és normáé méretű ágyat, mert a sófaágyon nem hiszem, hogy bármelyikünk is elférne, hiszen mindenki felnőtt már a családban. Kérem, nyugtasson meg,hogy normál 4 db ágy található az apartmanban..... Köszönettel: Lajáné Juli
Kedves Julianna! A III/3-as szoba ugyanolyan, mint a II/3-as. Úgyanúgy 3 normál ágy van benne és egy szófa, amit inkább gyerekeknek ajánlunk. Ha rám hallgatnak, akkor keresnek egy 5 fős apartmant, ahol 4 normál ágy van és egy szófa. Ilyen pl. az I/2 vagy a II/2. Igaz 5 ezer forinttal drágább, de sokkal tágasabb, mint a többi szoba. A III/2-es szoba is 5 fős és azt 4 fős árában áruljuk. Ott is 4 normál ágy van + egy szófa! Maradok tisztelettel: Imre J.
Lajáné Wágner Julianna Dátum: 2014-03-04 19:49:51
Kedves Grandjózsi! Változás történt a rendelésünkkel kapcsolatban. Változott az időpont és a szoba is.Szeretnék a III/3. szobáról információt kérni. 4-en fogunk lakni az apartmanban, felnőttek, szülők és egy 19 és 23 éves "gyerekek". Sajnos nem sok 4 személyes két légterű apartmant találtunk, bízom benne, hogy a 4 fő, az 4 felnőttet takar és normáé méretű ágyat, mert a sófaágyon nem hiszem, hogy bármelyikünk is elférne, hiszen mindenki felnőtt már a családban. Kérem, nyugtasson meg,hogy normál 4 db ágy található az apartmanban..... Köszönettel: Lajáné Juli
Lajáné Wágner Julianna Dátum: 2014-03-04 19:41:41
Grand Józsi írta ekkor: 2014-03-04 13:03:45
Kedves Julianna! Főszezonban igen nehéz szabad parkolóhelyet találni Tossában, amiért nem kell fizetni. Külön az apartmanháznak nincs parkolója, de ha előtte van szabad hely (fehér zóna), akkor természetesen ott lehet ingyen parkolni. A kék zóna fizetős, a sárga zóna a ki- és bepakolásra vehető igénybe. Egyedül a fehér zóna nem fizetős, de abból kevés van és mindig foglalt. Ha egyáltalán nem találnak parkolóhelyet, akkor a szállással szemben van parkoló napi 7 euróért. A lakásban valóban nincs klíma, de ettől az évtől a tulajdonostól napi néhány euróért lehet bérelni mobilklímát, ha túl meleg lenne a szobában. A II/3-as apartman 4 fős, ami azt jelenti, hogy két légtérben két-két ágy van. Ha belépünk a szobába, akkor jobbra található a fűrdőszoba, aztán a konyha következik, ahol a konyhán és a hűtőn kívül van egy egyszemélyes ágy és egy egyszemélyes szófa. Majd innen nyílik a másik szoba, ahol két egyszemélyes normál ágy van. A két helyiséget egy tolóajtó választja el. Mindkét szobának van külön erkélye. Remélem sikerült kérdésére választ kapnia! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Nagyon szépen köszönöm válaszát....legfeljebb másik utcában fogunk parkolni.. Mindig van valami megoldás! :) üdvözlettel: Lajáné Juli
Grand Józsi Dátum: 2014-03-04 13:03:45
Lajáné Wágner Julianna írta ekkor: 2014-03-02 20:39:15
Kedves Idegenvezető! 2014. aug.02-09-ig az El Velero apartmanban fogunk lakni a családommal. Egyénileg utazunk és az lenne a kérdésem, hogy hol tudunk majd az autónkkal parkolni. Esetleg kell fizetni érte? A másik kérdésem, hogy mivel nincs klíma a lakásban, mennyire lehet elviselni éjjel a meleget? Esetleg, ha tud még információt adni a lakásról, megköszönném. A II/3-as szobát választottuk. 4-en fogunk ott lakni ,a gyerekek sem gyerekek már :) 19 és 23 évesek. Ez a lakás 2 légterű, ami azt jelenti gondolom, hogy külön szobákban fogunk tudni majd aludni. Ha jól láttam a képeken, akkor a konyhában van egy két személyes ágy és egy sofaágy, és egy másik kis szobában még két ágy. Így akkor megoldható a külön alvótér. köszönöm válaszát! Üdvözlettel: Lajáné
Kedves Julianna! Főszezonban igen nehéz szabad parkolóhelyet találni Tossában, amiért nem kell fizetni. Külön az apartmanháznak nincs parkolója, de ha előtte van szabad hely (fehér zóna), akkor természetesen ott lehet ingyen parkolni. A kék zóna fizetős, a sárga zóna a ki- és bepakolásra vehető igénybe. Egyedül a fehér zóna nem fizetős, de abból kevés van és mindig foglalt. Ha egyáltalán nem találnak parkolóhelyet, akkor a szállással szemben van parkoló napi 7 euróért. A lakásban valóban nincs klíma, de ettől az évtől a tulajdonostól napi néhány euróért lehet bérelni mobilklímát, ha túl meleg lenne a szobában. A II/3-as apartman 4 fős, ami azt jelenti, hogy két légtérben két-két ágy van. Ha belépünk a szobába, akkor jobbra található a fűrdőszoba, aztán a konyha következik, ahol a konyhán és a hűtőn kívül van egy egyszemélyes ágy és egy egyszemélyes szófa. Majd innen nyílik a másik szoba, ahol két egyszemélyes normál ágy van. A két helyiséget egy tolóajtó választja el. Mindkét szobának van külön erkélye. Remélem sikerült kérdésére választ kapnia! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Lajáné Wágner Julianna Dátum: 2014-03-02 20:39:15
Kedves Idegenvezető! 2014. aug.02-09-ig az El Velero apartmanban fogunk lakni a családommal. Egyénileg utazunk és az lenne a kérdésem, hogy hol tudunk majd az autónkkal parkolni. Esetleg kell fizetni érte? A másik kérdésem, hogy mivel nincs klíma a lakásban, mennyire lehet elviselni éjjel a meleget? Esetleg, ha tud még információt adni a lakásról, megköszönném. A II/3-as szobát választottuk. 4-en fogunk ott lakni ,a gyerekek sem gyerekek már :) 19 és 23 évesek. Ez a lakás 2 légterű, ami azt jelenti gondolom, hogy külön szobákban fogunk tudni majd aludni. Ha jól láttam a képeken, akkor a konyhában van egy két személyes ágy és egy sofaágy, és egy másik kis szobában még két ágy. Így akkor megoldható a külön alvótér. köszönöm válaszát! Üdvözlettel: Lajáné