Kedves Idegenvezető!
2014. aug.02-09-ig az El Velero apartmanban fogunk lakni a családommal. Egyénileg utazunk és az lenne a kérdésem, hogy hol tudunk majd az autónkkal parkolni. Esetleg kell fizetni érte? A másik kérdésem, hogy mivel nincs klíma a lakásban, mennyire lehet elviselni éjjel a meleget? Esetleg, ha tud még információt adni a lakásról, megköszönném. A II/3-as szobát választottuk. 4-en fogunk ott lakni ,a gyerekek sem gyerekek már :) 19 és 23 évesek. Ez a lakás 2 légterű, ami azt jelenti gondolom, hogy külön szobákban fogunk tudni majd aludni. Ha jól láttam a képeken, akkor a konyhában van egy két személyes ágy és egy sofaágy, és egy másik kis szobában még két ágy. Így akkor megoldható a külön alvótér.
köszönöm válaszát! Üdvözlettel: Lajáné
Kedves Julianna!
Főszezonban igen nehéz szabad parkolóhelyet találni Tossában, amiért nem kell fizetni. Külön az apartmanháznak nincs parkolója, de ha előtte van szabad hely (fehér zóna), akkor természetesen ott lehet ingyen parkolni. A kék zóna fizetős, a sárga zóna a ki- és bepakolásra vehető igénybe. Egyedül a fehér zóna nem fizetős, de abból kevés van és mindig foglalt. Ha egyáltalán nem találnak parkolóhelyet, akkor a szállással szemben van parkoló napi 7 euróért. A lakásban valóban nincs klíma, de ettől az évtől a tulajdonostól napi néhány euróért lehet bérelni mobilklímát, ha túl meleg lenne a szobában. A II/3-as apartman 4 fős, ami azt jelenti, hogy két légtérben két-két ágy van. Ha belépünk a szobába, akkor jobbra található a fűrdőszoba, aztán a konyha következik, ahol a konyhán és a hűtőn kívül van egy egyszemélyes ágy és egy egyszemélyes szófa. Majd innen nyílik a másik szoba, ahol két egyszemélyes normál ágy van. A két helyiséget egy tolóajtó választja el. Mindkét szobának van külön erkélye. Remélem sikerült kérdésére választ kapnia! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!