(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

tantabella Dátum: 2014-02-26 17:26:48
Grand Józsi írta ekkor: 2014-02-25 14:24:41
Kedves Bella! A főutcára néző erkélyes szobák szebb kilátást biztosítanak, mint a kis utcára nézők. Zaj szempontjából nincs nagy különbség, mert a kis utcában egy katalán kocsma működik, ami általában hajnal kettőig nyitva van, a főutcán pedig a forgalom zavarhatja a vendégeket. Én 6 évig a 206 szobában laktam, ami a kis utcára nyilik, de engem pl. soha nem zavart a kocsma zaja. A főutca forgalma pedig szerintem elviselhető. Ennek függvényében hozzák meg döntésüket! Maradok tisztelettel: Imre J.
Köszönöm a tájékoztatást, kedves Imre J.
tantabella Dátum: 2014-02-26 17:23:28
Kovács Sándor írta ekkor: 2014-02-26 12:26:22
Ha szabad egy utastársi megerősítést hozzáfűznöm Don José tájékoztatásához: két alkalommal laktunk főutcára néző apartmanban, a 101-ben és a 203-ban, mindkétszer augusztus végén és semmi hátrányát nem tapasztaltuk. A főutca nem forgalmas, sem a zajszint, sem a kipufogó gáz mennyisége nem magas. Egyetlen egyszer ébredtünk fel hajnalban az utcai zajokra, egy idősebb emberekből álló csoport sétálgatott az út közepén, és valószínűleg az elfogyasztott szeszes párlatok hatására dalra fakadtak. :) Inkább vicces volt, mint bosszantó. :)
Köszönöm a hozzáfűzést, örömmel vettem! :)
Kovács Sándor Dátum: 2014-02-26 12:26:22
tantabella írta ekkor: 2014-02-25 12:21:05
Kedves Grandjózsi! Sol 2 apartmanban a kis utcára vagy a főutcára néző stúdiók fekvése kedvezőbb? Elsősorban zaj szempontjából érdekel. Van számottevő különbség? Kösz a választ! Üdv: Bella
Ha szabad egy utastársi megerősítést hozzáfűznöm Don José tájékoztatásához: két alkalommal laktunk főutcára néző apartmanban, a 101-ben és a 203-ban, mindkétszer augusztus végén és semmi hátrányát nem tapasztaltuk. A főutca nem forgalmas, sem a zajszint, sem a kipufogó gáz mennyisége nem magas. Egyetlen egyszer ébredtünk fel hajnalban az utcai zajokra, egy idősebb emberekből álló csoport sétálgatott az út közepén, és valószínűleg az elfogyasztott szeszes párlatok hatására dalra fakadtak. :) Inkább vicces volt, mint bosszantó. :)
Grand Józsi Dátum: 2014-02-25 14:24:41
tantabella írta ekkor: 2014-02-25 12:21:05
Kedves Grandjózsi! Sol 2 apartmanban a kis utcára vagy a főutcára néző stúdiók fekvése kedvezőbb? Elsősorban zaj szempontjából érdekel. Van számottevő különbség? Kösz a választ! Üdv: Bella
Kedves Bella! A főutcára néző erkélyes szobák szebb kilátást biztosítanak, mint a kis utcára nézők. Zaj szempontjából nincs nagy különbség, mert a kis utcában egy katalán kocsma működik, ami általában hajnal kettőig nyitva van, a főutcán pedig a forgalom zavarhatja a vendégeket. Én 6 évig a 206 szobában laktam, ami a kis utcára nyilik, de engem pl. soha nem zavart a kocsma zaja. A főutca forgalma pedig szerintem elviselhető. Ennek függvényében hozzák meg döntésüket! Maradok tisztelettel: Imre J.
tantabella Dátum: 2014-02-25 12:21:05
Kedves Grandjózsi! Sol 2 apartmanban a kis utcára vagy a főutcára néző stúdiók fekvése kedvezőbb? Elsősorban zaj szempontjából érdekel. Van számottevő különbség? Kösz a választ! Üdv: Bella