Kedves Grandjózsi!
Sol 2 apartmanban a kis utcára vagy a főutcára néző stúdiók fekvése kedvezőbb? Elsősorban zaj szempontjából érdekel. Van számottevő különbség? Kösz a választ! Üdv: Bella
Ha szabad egy utastársi megerősítést hozzáfűznöm Don José tájékoztatásához: két alkalommal laktunk főutcára néző apartmanban, a 101-ben és a 203-ban, mindkétszer augusztus végén és semmi hátrányát nem tapasztaltuk. A főutca nem forgalmas, sem a zajszint, sem a kipufogó gáz mennyisége nem magas. Egyetlen egyszer ébredtünk fel hajnalban az utcai zajokra, egy idősebb emberekből álló csoport sétálgatott az út közepén, és valószínűleg az elfogyasztott szeszes párlatok hatására dalra fakadtak. :) Inkább vicces volt, mint bosszantó. :)