Kedves Józsi! Június 21-től leszünk ott a 26fős csoportommal. Már nagyon várjuk, mert a csoport nagy része még nem volt Spanyolba. Milyen az időjárás ebben az időszakban? Milyen ünnepek vannak az ottlétünk alatt? Üdv: Ildikó
Kedves Ildikó!
Nagyon örülök, hogy Spanyolországot választották nyaralásuk helyszinéül, nagy-nagy szeretettel várom Önöket! Júniusban még nincs nagy meleg, nagyon kellemes az idő: 25-28 fok. Június 24-én van Szent Iván ünnepe, de már előtte elkezdődik az ünnepségsorozat és egészen július elsejéig tart, hiszen junius 29-én pedig Szent Pétert ünneplik, de sajnos Önök már ekkor nem lesznek ott, hacsak nem kétre jönnek. A lényeg az, hogy már 23-án este elkezdődik az ünnepségsorozat és egész héten tart. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!