(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-02-25 10:29:56
Hegyi Ildikó írta ekkor: 2014-02-24 20:23:36
Nagyon köszönöm!! Még eszembe jutott az, hogy ünnepek alatt nyitva vannak a boltok? Az Andorrai programhoz kell-e útlevél? Üdv: Ildikó
Kedves Ildikó! Az üzletek az ünnepek alatt is nyitva lesznek! Az andorrai programroz nem szükséges útlevél, csak személyi igazolvány! Üdvözlettel: Imre J.
Hegyi Ildikó Dátum: 2014-02-24 20:23:36
Grand Józsi írta ekkor: 2014-02-24 12:28:52
Kedves Ildikó! Nagyon örülök, hogy Spanyolországot választották nyaralásuk helyszinéül, nagy-nagy szeretettel várom Önöket! Júniusban még nincs nagy meleg, nagyon kellemes az idő: 25-28 fok. Június 24-én van Szent Iván ünnepe, de már előtte elkezdődik az ünnepségsorozat és egészen július elsejéig tart, hiszen junius 29-én pedig Szent Pétert ünneplik, de sajnos Önök már ekkor nem lesznek ott, hacsak nem kétre jönnek. A lényeg az, hogy már 23-án este elkezdődik az ünnepségsorozat és egész héten tart. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Nagyon köszönöm!! Még eszembe jutott az, hogy ünnepek alatt nyitva vannak a boltok? Az Andorrai programhoz kell-e útlevél? Üdv: Ildikó
Grand Józsi Dátum: 2014-02-24 16:08:33
terjeki nandorne írta ekkor: 2014-02-24 12:51:51
Kedves Grand Józsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy Tossában a Sol apartmanban lehet-e a telefonokat tölteni úgy mint itthon ha lemerülnek?Köszönettel Natália
Kedves Natália! Természetesen lehet tölteni a telefonokat, éppúgy mint nálunk! Üdvözlettel: Grandjózsi!
terjeki nandorne Dátum: 2014-02-24 12:51:51
Kedves Grand Józsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy Tossában a Sol apartmanban lehet-e a telefonokat tölteni úgy mint itthon ha lemerülnek?Köszönettel Natália
Grand Józsi Dátum: 2014-02-24 12:28:52
Hegyi Ildikó írta ekkor: 2014-02-23 18:31:54
Kedves Józsi! Június 21-től leszünk ott a 26fős csoportommal. Már nagyon várjuk, mert a csoport nagy része még nem volt Spanyolba. Milyen az időjárás ebben az időszakban? Milyen ünnepek vannak az ottlétünk alatt? Üdv: Ildikó
Kedves Ildikó! Nagyon örülök, hogy Spanyolországot választották nyaralásuk helyszinéül, nagy-nagy szeretettel várom Önöket! Júniusban még nincs nagy meleg, nagyon kellemes az idő: 25-28 fok. Június 24-én van Szent Iván ünnepe, de már előtte elkezdődik az ünnepségsorozat és egészen július elsejéig tart, hiszen junius 29-én pedig Szent Pétert ünneplik, de sajnos Önök már ekkor nem lesznek ott, hacsak nem kétre jönnek. A lényeg az, hogy már 23-án este elkezdődik az ünnepségsorozat és egész héten tart. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!