(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Brigitta Dátum: 2014-01-26 10:32:10
Kedves GrandJózsi, Szeretném megkérdezni, hogy Tossában van- e lehetőség valamilyen formában mosatni, mert 2 turnust foglaltunk, 4en érkeznénk augusztus végén, de ha lehet nem cipelnénk feleslegesen olyan sok ruhát főleg,ha akad olyan hely ahol ki lehet mosatni. Van-e erre lehetőség? Illetve, az El Velero apartmanokban lévő hűtőszekrényeknek van fagyasztó része? És még egy kérdésem lenne, a fakultatív programoknál a 12 év feletti gyermekek akkor is felnőtt program árat fizetnek, ha van nemzetközi diákigazolványuk (11és 13 évesek)? Mivel általában 4-5 fakultatív programon szoktunk részt venni, nem mindegy, hogy az erre fordított összeg hogyan alakul. Segítségét előre is köszönöm, Üdvözlettel, Brigi
Erika Dátum: 2014-01-25 18:07:22
Kedves Józsi! 4 férőhelyű apartmant foglalhat 3 fő? Miként alakul ilyen esetben a foglalás összege? Köszönöm!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-24 13:38:41
Nász Patrik írta ekkor: 2014-01-24 00:59:33
A barátnőmmel idén Tossába készülünk! Érdeklődni szeretnék, hogy a szomszédos Lloret de Marba közlekedik-e valamilyen járat naponta, amivel nyugodtan tudnánk Lloretbe is menni? Előre is köszönöm!
Kedves Patrik! Tossából Lloretbe és vissza félóránként járnak a buszok, csak délután szieszta idején közlekednek óránként. A jegy ára oda-vissza tavaly 3.50 euró volt. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-24 13:36:37
Keresztesné Huszár Anikó Márta írta ekkor: 2014-01-22 21:20:57
Kedves GrandJózsi! Szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség motor bérlésre. Ha van, mennyibe kerül kb. Válaszát előre is köszönöm: Keresztesné Anikó
Kedves Anikó! Igen Tossában van lehetőség motor bérlésre. A 125 köbcentis motor egy napra kb. 50 euró, de lehet rövidebb időre is kölcsönözni. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-24 13:33:59
Salamon Jánosné írta ekkor: 2014-01-22 18:20:25
Kedves Grand Józsi érdeklödni szeretnék hogy a buszos Spanyol Országi nyaraláshoz szükség van-e utlevélre.Válaszát elöre is köszönöm Márti!
Kedves Márti! Nincs szükség útlevélre. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!