Kedves GrandJózsi,
Szeretném megkérdezni, hogy Tossában van- e lehetőség valamilyen formában mosatni,
mert 2 turnust foglaltunk, 4en érkeznénk augusztus végén, de ha lehet nem cipelnénk feleslegesen olyan sok ruhát főleg,ha akad olyan hely ahol ki lehet mosatni. Van-e erre lehetőség?
Illetve, az El Velero apartmanokban lévő hűtőszekrényeknek van fagyasztó része?
És még egy kérdésem lenne, a fakultatív programoknál a 12 év feletti gyermekek akkor is felnőtt program árat fizetnek, ha van nemzetközi diákigazolványuk (11és 13 évesek)? Mivel általában 4-5 fakultatív programon szoktunk részt venni, nem mindegy, hogy az erre fordított összeg hogyan alakul.
Segítségét előre is köszönöm,
Üdvözlettel, Brigi