(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Kovács Lili Dátum: 2014-01-29 19:13:31
Kedves GrandJózsi! Egy kérdés lemaradt: június szezonnak számít már? Nyitva van minden (üzletek, látnivalók)? Köszönettel: Lili
Kovács Lili Dátum: 2014-01-29 18:28:26
Kedves GrandJózsi! A június 21-i hetet néztük ki magunknak, és érdeklődnék, hogy akkor a tenger mennyire meleg és milyen időre lehet már olyankor számítani? Az érdekelne, hogy mennyire hideg a víz ilyenkor, lehet-e már benne fürödni? Persze a gyakorlat szerint, tudom hogy jósolni még nem lehet, de a tapasztalat alapján kérdezem. Köszönettel: Lili
Brigitta Dátum: 2014-01-27 19:37:53
Kedves GrandJózsi, Nagyon szépen köszönjük segítségét és gyors válaszát!! Üdvözletel: Brigi
Grand Józsi Dátum: 2014-01-27 14:16:08
Brigitta írta ekkor: 2014-01-26 10:32:10
Kedves GrandJózsi, Szeretném megkérdezni, hogy Tossában van- e lehetőség valamilyen formában mosatni, mert 2 turnust foglaltunk, 4en érkeznénk augusztus végén, de ha lehet nem cipelnénk feleslegesen olyan sok ruhát főleg,ha akad olyan hely ahol ki lehet mosatni. Van-e erre lehetőség? Illetve, az El Velero apartmanokban lévő hűtőszekrényeknek van fagyasztó része? És még egy kérdésem lenne, a fakultatív programoknál a 12 év feletti gyermekek akkor is felnőtt program árat fizetnek, ha van nemzetközi diákigazolványuk (11és 13 évesek)? Mivel általában 4-5 fakultatív programon szoktunk részt venni, nem mindegy, hogy az erre fordított összeg hogyan alakul. Segítségét előre is köszönöm, Üdvözlettel, Brigi
Kedves Brigi! Tossában van mosoda, én is ott mosok. Kb. 5 percre a szállástól. Tavaly 6.60 euróba került a mosás és a szárítás 1 euró 4 percre. A hűtőszekrénynek van fagyasztó része, de nem túl nagy. A fakultatív programoknál pedig számíthatnak majd rám. Általában 12 éves kor felett a gyerek is felnőttnek számít, de ha tudok, akkor majd segítek. Egyedül a Port Aventura kivétel, mert ott már 10 éves kor felett felnőtt jegyet kell venni a gyereknek is és ezt szigorúan ellenőrzik. Nyugodtan kalkuláljanak gyerek árral, kivéve a már emlitett programot! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-27 14:06:10
Erika írta ekkor: 2014-01-25 18:07:22
Kedves Józsi! 4 férőhelyű apartmant foglalhat 3 fő? Miként alakul ilyen esetben a foglalás összege? Köszönöm!
Kedves Erika! Nem írta, hogy autóbusszal vagy egyénileg és mikor szeretnének Tosába utazni. Ha egyénileg utaznak, akkor nincs probléma, mert a katalógus szerint a négy főre érvényes apartman árat kell fizetni, ami főszezonban 3 főre is 127900 Ft. Ha autóbusszal érkeznek, akkor az ár a következőképpen alakul: (szintén főszezonról beszélek): ki kell fizetni a 3x70.900 forintot (szállás+buszjegy) illetve az egyéni ár 1/4-t, tehát 31975 forintot, így összesen három személynek 244675 forintot kell fizetni, ami 3 személyre lebontva 81558/fő. Ha bármilyen kételye van, kérem nyugodtan írjon! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!