Érdeklődni szeretnék, hogy az El Velero apartmanban van-e lift, valamint az előre nézőkhöz van-e a hosszabb erkély.
Üdv. Rajnics Zoltán
Kedves Zoltán!
Az el Velero apartmanházban is van lift. Az előre néző szobák erkélye nem túl nagy: ha két vagy három ember ül, akkor a többieknek állni kell. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!