(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Farkas Róbertné Dátum: 2014-01-05 19:36:25
Kedves GrandJózsi! Érdeklődnék,hogy Marlgrat dr Mar-ban a Hote Reymarnal,ha valaki kéri a teljes ellátást az mit jelent?Akkor az italok is bent vannak?Vagy csak plusz az ebéd?Még egy kérdésem lenne,a fakultatív kirándulások teljes listája szerepel az oldalon?Válaszát előre köszönöm!Üdvözlettel:Kriszti
Dátum: 2014-01-04 06:13:16
Grand Józsi írta ekkor: 2014-01-03 17:48:13
Kedves Judit! Köszönjük az új évi jókívánságokat. Önnek is kívánunk sikerekben gazdag boldog új évet! Mivel Tossában nincs vasútállomás, ezért busszal kell átmenni Blanesba (Blanes Estación) A buszjegy oda-vissza kb. 8 euró. Innen Blanesből indul vonat Barcelonába, melynel ára oda-vissza kb. 12 euró. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Köszönöm szépen a jókívánságot és a részletes választ!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-03 17:52:40
Gál Szabolcs írta ekkor: 2014-01-03 07:13:37
Bocsánat, akkor folytatnám. Egy pár szót kérhetnék a 303-as szobáról? Előre is köszönöm.
Tisztelt Szabolcs! A 303-as szoba, mint Ön is tudja, konyhanélküli és nincs erkélye. Az ablaka egy kb. 2 méterre néző tűzfalra néz. A szobában franciaágy van, hűtőszekrény illetve ventilátor. A fűrdőszobában zuhanyzófülke illetve wc található. Ha bármi másra kíváncsi, várom kérdéseit. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2014-01-03 17:48:13
írta ekkor: 2014-01-03 06:36:39
Kedves Grandjózsi! Először is BUÉK minden munkatársnak! Mi május végén utazunk Tossa de Marba. Érdeklődnék, hogy onnan kb. mennyibe kerül (oda-vissza) a busz a kisvonatig és azzal eljutni Barcelonába? Előre is köszönöm: Kőrösiné H. Judit
Kedves Judit! Köszönjük az új évi jókívánságokat. Önnek is kívánunk sikerekben gazdag boldog új évet! Mivel Tossában nincs vasútállomás, ezért busszal kell átmenni Blanesba (Blanes Estación) A buszjegy oda-vissza kb. 8 euró. Innen Blanesből indul vonat Barcelonába, melynel ára oda-vissza kb. 12 euró. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Gál Szabolcs Dátum: 2014-01-03 07:13:37
Bocsánat, akkor folytatnám. Egy pár szót kérhetnék a 303-as szobáról? Előre is köszönöm.