Kedves Detti!
Először is kívánok Önnek így ismeretlenül is boldog új évet! Az erkélyes szobákra - amik a fő utcára néznek - délután süt be a nap. Ha szembe áll a házzal, akkor jobbról balra haladva történik a szobák számozása. Tehát a 201-es konyhás szoba a félkör alakú ház mellett található, értelemszerűen a második emeleten, melynek erkélyén azért elfér két ember. Természetesen a szimpla ágyakat össze lehet tolni, de vannak olyan szobák is, ahol eleve franciágy van. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi!
Természetesen én is Boldog Új Évet kívánok az iroda minden dolgozójának. Ez nem igazán jó hír, mármint a délutáni napsütés, hiszen most foglaltam le a 201-es szobát és így nagyon meleg lesz az erkélyen. Bár úgy láttam az erkély előtt lévő fa már eléggé megnőtt, így lehet hogy árnyékot ad.
Köszönettel: Detti