(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dettix Dátum: 2014-01-02 08:38:41
Kedves Józsi! A Sol2 stúdióiról érdeklődnék. Az erkélyekre mikor süt a nap? A stúdiók számozása a félkörös háztól kezdődik? Tehát a 201-es apartman az első és kis erkélye van? A szimpla ágyakat össze lehet tolni? Köszönöm előre is a válaszát. Üdv. Dettix
Grand Józsi Dátum: 2013-12-27 18:46:32
Árva Ferenc írta ekkor: 2013-12-27 13:06:37
Sziasztok. Érdeklődnék hogy az El vero vagy a Sol 2 apartmanban van e légkondi, mert olvastam hogy saját ventillátort nem lehet használni.
Kedves Ferenc! A Sol2 apartmanházban minden szobában van ventilátor, de a másik házban (El Velero), ha az utas kéri, akkor lehetőség lesz a mobilklíma használatára, naponta néhány euró ellenében. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2013-12-27 18:39:49
Gál Szabolcs írta ekkor: 2013-12-27 05:35:08
Kedves Józsi! Kérdésem az lenne, hogy ha szombat 9.10-kor indul vissza a repülő Barcelonából El Prat, Tossából hogyan tudok bejutni a reptérre időben? Előre is köszönöm.
Kedves Szabolcs! A www.sarfa.com oldalon megtudja nézni, hogy mikor indulnak buszok Tossából Barcelona El Prat T2 reptérre. Sajnos nem írta meg, hogy pontosan mikor szeretne utazni, mert ilyenkor téli időszakban a honlap szerint csak 07:15-kor van busz, ami 09:20-ra van Barcelonában, de ez már túl késő Önnek. Nyáron van hajnal 04:40-kor is, de ez ilyenkor nem jár. Másik lehetőség, hogy transzfert rendel magának: van a Pujol cégnek is egy szolgáltatása, amit "door to door"-nak hívnak vagy látogasson el a www.a2btransfers.com oldalra. Itt ha megjelöli kiindulási pontként Tossát, érkezés helyszínének pedig Barcelona El Prat T2-t, akkor látni fogja, hogy kb. 24 euró a transzfer, ami még mindig olcsóbb, mint a taxi, hiszen az kb. 130-150 euró. Remélem sikerült segítenem! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Árva Ferenc Dátum: 2013-12-27 13:15:18
Sziasztok.Megtaláltam a Fórumon a mobil klíma lehetőségét valószínűleg élni fogunk vele! Július végén szeretnénk menni de még nincs pontosan eldöntve :)
Árva Ferenc Dátum: 2013-12-27 13:06:37
Sziasztok. Érdeklődnék hogy az El vero vagy a Sol 2 apartmanban van e légkondi, mert olvastam hogy saját ventillátort nem lehet használni.