(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-08-20 17:24:44
írta ekkor: 2013-08-20 16:14:47
Kedves Józsi! Még egy kérdés eszembe jutott. Az útra elegendő magunkkal vinni a szerződést, vagy szükséges-e még más nyilatkozatok is, amelyek a honlapon találhatóak ( ÁFA-ra vonatkozó nyiltakozat ) Nagyon köszönöm a segítségét! Kónya Norbert
Tisztelt Norbert! Elég csak a szerződés! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2013-08-20 17:23:10
Papp Róbert írta ekkor: 2013-08-19 20:11:32
Kedves GRANDJOZSI! Mi mindig szívesen visszatérünk Spanyolországba az utánozhatatlan mediterrán élmények miatt!Nagyon kedveljük az Önök által megszervezett barcelonai és montserrati kiruccanásokat,csodálkozva nézzük a tengeri élővilágot az üvegfalú hajókban és kedveljük a tossai éttermek által nyújtott különleges kulináris élményeket! Egy nagyon fontos kérdésem lenne ÖNHÖZ,az augusztus végi és szeptember eleji időjárással kapcsolatban.Tudna nekem egy olyan weboldalt ajánlani,ahol viszonylagos nagy pontossággal előrejelzik a várható időjárást?Esetleg a tenger hőmérsékletével kapcsolatos hőmérsékletet?Kedves Józsi!Véleménye szerint ebben az időszakban napozásra és fürdőzésre alkalmas ez az időszak? Köszönöm válaszát,jó munkát kívánok Önnek! Tisztelettel :Papp Róbert
Kedves Róbert! Köszönöm elismerő sorait! Ajánlok Önnek weboldalakat, ahol nyomon követheti az időjárást és a teger hőmérsékletét: http://www.meteosat.com/tiempo/girona/tiempo-tossa-de-mar.html http://www.eltiempo.es/tossa-de-mar.html http://www.seatemperature.org/europe/spain/tossa-de-mar.htm Ez az időszak kiváló a napozásra és a fűrdőzésre. Még ilyenkor is 30 fok körüli hőmérséklettel lehet számolni. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Dátum: 2013-08-20 16:14:47
Kedves Józsi! Még egy kérdés eszembe jutott. Az útra elegendő magunkkal vinni a szerződést, vagy szükséges-e még más nyilatkozatok is, amelyek a honlapon találhatóak ( ÁFA-ra vonatkozó nyiltakozat ) Nagyon köszönöm a segítségét! Kónya Norbert
Bojti Zsuzsanna Dátum: 2013-08-20 14:50:27
Kedves Grandjózsi! Mi augusztus 24-én érkezünk Tossába. Elküldené e-mailben a fakultatív programok listáját? Címem: [email protected] Köszönöm szépen!
Papp Róbert Dátum: 2013-08-19 20:11:32
Kedves GRANDJOZSI! Mi mindig szívesen visszatérünk Spanyolországba az utánozhatatlan mediterrán élmények miatt!Nagyon kedveljük az Önök által megszervezett barcelonai és montserrati kiruccanásokat,csodálkozva nézzük a tengeri élővilágot az üvegfalú hajókban és kedveljük a tossai éttermek által nyújtott különleges kulináris élményeket! Egy nagyon fontos kérdésem lenne ÖNHÖZ,az augusztus végi és szeptember eleji időjárással kapcsolatban.Tudna nekem egy olyan weboldalt ajánlani,ahol viszonylagos nagy pontossággal előrejelzik a várható időjárást?Esetleg a tenger hőmérsékletével kapcsolatos hőmérsékletet?Kedves Józsi!Véleménye szerint ebben az időszakban napozásra és fürdőzésre alkalmas ez az időszak? Köszönöm válaszát,jó munkát kívánok Önnek! Tisztelettel :Papp Róbert