Kedves Józsi!
Még egy kérdés eszembe jutott. Az útra elegendő magunkkal vinni a szerződést, vagy szükséges-e még más nyilatkozatok is, amelyek a honlapon találhatóak (jelentkezési lap, ÁFA-ra vonatkozó nyiltakozat stb.)
Nagyon köszönöm a segítségét! Kónya Norbert