Tisztelt GrandJózsi!
Szeretnék a családommal Spanyolországba utazni,de úgy,hogy csak a szállást foglalnánk Önöknél,az utazás egyénileg lenne.
A kérdésem az,hogy Önöknél van-e lehetőség olyan megoldásra,hogy Barcelonába értünk jönne valaki,aki a Grand Tours illetékese? :-)
Üdvözlettel: V.Annamari
Kedves Annamária!
Sajnos nincs lehetőség arra, hogy valaki Önökért menjen Barcelonába. Szombaton egyedül vagyok, amikor a csoport érkezik illetve távozik, így nem tudom megoldani ezt a kérést. Ha repülővel érkeznek, akkor közvetlenül a reptérről van autóbuszjárat Tossába, azzal ki tudnak jönni. Ha érdekli a menetrend, szívesen segítek. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!