(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-08-18 19:17:24
VÖRÖS JÁNOS írta ekkor: 2013-08-15 19:23:43
Üdvözletem! Érdeklődni szeretnék hogy hotel foglalásnál a gyerekkedvezmény érvényes-e unokámra aki januárban töltötte a 13-t. Mekkorák a Santa Sussanaban lévő Hotel Riviera szobái körülbelül.
Kedves János! Ha az unokája már betöltötte a 13 évet, akkor ebben estben nem jár a gyerekkedvezmény. Sajnos nem ismerem a hotel Riviéra szobáit, hiszen én Tossában vagyok, de gondolom átlagos szállodai szobáról van szó. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
VÖRÖS JÁNOS Dátum: 2013-08-15 19:23:43
Üdvözletem! Érdeklődni szeretnék hogy hotel foglalásnál a gyerekkedvezmény érvényes-e unokámra aki januárban töltötte a 13-t. Mekkorák a Santa Sussanaban lévő Hotel Riviera szobái körülbelül.
Grand Józsi Dátum: 2013-08-10 11:27:39
váradi annamária írta ekkor: 2013-08-09 17:17:54
Tisztelt GrandJózsi! Szeretnék a családommal Spanyolországba utazni,de úgy,hogy csak a szállást foglalnánk Önöknél,az utazás egyénileg lenne. A kérdésem az,hogy Önöknél van-e lehetőség olyan megoldásra,hogy Barcelonába értünk jönne valaki,aki a Grand Tours illetékese? :-) Üdvözlettel: V.Annamari
Kedves Annamária! Sajnos nincs lehetőség arra, hogy valaki Önökért menjen Barcelonába. Szombaton egyedül vagyok, amikor a csoport érkezik illetve távozik, így nem tudom megoldani ezt a kérést. Ha repülővel érkeznek, akkor közvetlenül a reptérről van autóbuszjárat Tossába, azzal ki tudnak jönni. Ha érdekli a menetrend, szívesen segítek. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2013-08-10 11:22:11
írta ekkor: 2013-08-08 12:15:55
Kedves Józsi! Köszönöm a fakultatív programokat. Egy kérdésem még maradt a tűzfalra néző szobával kapcsolatban, még pedig az, hogy hűtő van-e a szobában? Köszönettel: Kónya Norbert
Kedves Norbert! A tűzfalra néző szobábann is van hűtő. Üdvözlettel: Grandjózsi!
váradi annamária Dátum: 2013-08-09 17:17:54
Tisztelt GrandJózsi! Szeretnék a családommal Spanyolországba utazni,de úgy,hogy csak a szállást foglalnánk Önöknél,az utazás egyénileg lenne. A kérdésem az,hogy Önöknél van-e lehetőség olyan megoldásra,hogy Barcelonába értünk jönne valaki,aki a Grand Tours illetékese? :-) Üdvözlettel: V.Annamari