Kedves Franciska!
Ha beírja a "Google"-ba: entradas F.C.Barcelona-Levante 2013, akkor erre a meccsre perpillanat 170 eurós jegyár bukkan elő! Szerintem ez túl sok, de a döntés az Ön kezében van. Ha bármi közelebbit tudok, akkor írok Önnek! Üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi

Köszönöm a gyors választ. Meg is néztük a honlapot. A szállást már lefoglaltuk az El Velero-ban, kocsival fogunk menni, így nem kell a transzfer, mert autóval megyünk Barcelonába. Úgy néztük, hogy a jegyek a kapu mögötti 2. emeleten a szögletek felől valamelyik sarokban lennének jók, ez 213-223 szektor vagy 240-250-es szektor. Kb fejenként 120 Euróra jön ki, az nekünk megfelel. Várom a válaszát! Még egyszer köszönöm: Franci