(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Pintér Ákos Dátum: 2013-07-12 10:50:01
Kedves Józsi! [email protected] Köszönöm szépen!
Dátum: 2013-07-12 09:26:25
Kedves Józsi! Júl.20.-án érkezünk Spanyolországba :), én is szeretnék kérni a fakultatív programokról egy listát, az előzetes tervezéshez. Előre is köszönöm! Szép hétvégét! Üdvözlettel: Berkes Zsuzsanna [email protected]
Grand Józsi Dátum: 2013-07-12 07:58:15
Pintér Ákos írta ekkor: 2013-07-11 19:05:17
Kedves Józsi! Lehet tudni, hogy a július 26-án induló turnusnál a fakultatív programok mely napokra esnek? Van olyan nap, amelyiknél nincs beiktatva egy program sem? Köszönöm előre is! Ákos
Kedves Ákos! Minden nap van program, amiből a kedves utas választhat! De ha küld nekem egy e-mail címet, akkor elküldöm a várható programot! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Pintér Ákos Dátum: 2013-07-11 19:05:17
Kedves Józsi! Lehet tudni, hogy a július 26-án induló turnusnál a fakultatív programok mely napokra esnek? Van olyan nap, amelyiknél nincs beiktatva egy program sem? Köszönöm előre is! Ákos
Tóth Franciska Dátum: 2013-07-09 21:48:48
Grand Józsi írta ekkor: 2013-07-09 19:44:30
Kedves Franciska! Ha beírja a "Google"-ba: entradas F.C.Barcelona-Levante 2013, akkor erre a meccsre perpillanat 170 eurós jegyár bukkan elő! Szerintem ez túl sok, de a döntés az Ön kezében van. Ha bármi közelebbit tudok, akkor írok Önnek! Üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi smile Köszönöm a gyors választ. Meg is néztük a honlapot. A szállást már lefoglaltuk az El Velero-ban, kocsival fogunk menni, így nem kell a transzfer, mert autóval megyünk Barcelonába. Úgy néztük, hogy a jegyek a kapu mögötti 2. emeleten a szögletek felől valamelyik sarokban lennének jók, ez 213-223 szektor vagy 240-250-es szektor. Kb fejenként 120 Euróra jön ki, az nekünk megfelel. Várom a válaszát! Még egyszer köszönöm: Franci