(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

karpierz ferenc Dátum: 2013-07-08 20:45:24
Szia Józsi! Olyan kérdés hogy a SOL 2be takaritás van? A part homokos vagy kavicsos?
karpierz ferenc Dátum: 2013-07-08 15:29:48
Grand Józsi írta ekkor: 2013-07-08 15:22:13
Kedves Ferenc! A SOL2 és az El Velero is, mindkettő apartmanház, csak az elsőben 2-3 fős szobák vannak konyhával vagy konyha nélkül, míg a másikban 4-5 fő részére van hely szobánként szintén konyhával. Üdvözlettel: Grandjózsi!
köszönöm, akkor egyértelmü hogy az elsőnél nézelödjek :)
Grand Józsi Dátum: 2013-07-08 15:22:13
karpierz ferenc írta ekkor: 2013-07-08 12:49:16
Sziasztok! Nagy gondolkodás után végül apartmanba szeretnék eljutni, egy egyszerű kérdésem lenne, Sol 2 apartman vagy a másik? nem szeretném ha messze lenne a strand a nyüzsi szeretnék barangolni vásárolgatni császkálni(egyedül megyek)...melyik lenne a jobb választás? előre is köszi és kellemes nyaralást mindenkinek :)
Kedves Ferenc! A SOL2 és az El Velero is, mindkettő apartmanház, csak az elsőben 2-3 fős szobák vannak konyhával vagy konyha nélkül, míg a másikban 4-5 fő részére van hely szobánként szintén konyhával. Üdvözlettel: Grandjózsi!
karpierz ferenc Dátum: 2013-07-08 12:49:16
Sziasztok! Nagy gondolkodás után végül apartmanba szeretnék eljutni, egy egyszerű kérdésem lenne, Sol 2 apartman vagy a másik? nem szeretném ha messze lenne a strand a nyüzsi szeretnék barangolni vásárolgatni császkálni(egyedül megyek)...melyik lenne a jobb választás? előre is köszi és kellemes nyaralást mindenkinek :)
Grand Józsi Dátum: 2013-07-07 12:35:12
Kata írta ekkor: 2013-07-07 08:44:22
Sziasztok! Olyan kérdés merült fel, hogy a busszal utazóknak szükséges e útlevél?
Kedves Kata! Spanyolországba busszal utazóknak elég csak a személyigazolvány! Üdvözlettel: Grandjózsi!