Sziasztok! Nagy gondolkodás után végül apartmanba szeretnék eljutni, egy egyszerű kérdésem lenne, Sol 2 apartman vagy a másik? nem szeretném ha messze lenne a strand a nyüzsi szeretnék barangolni vásárolgatni császkálni(egyedül megyek)...melyik lenne a jobb választás? előre is köszi és kellemes nyaralást mindenkinek :)
Kedves Ferenc!
A SOL2 és az El Velero is, mindkettő apartmanház, csak az elsőben 2-3 fős szobák vannak konyhával vagy konyha nélkül, míg a másikban 4-5 fő részére van hely szobánként szintén konyhával. Üdvözlettel: Grandjózsi!