(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2013-07-02 17:36:08
Abordán Patrik írta ekkor: 2013-07-02 08:31:34
Tisztelt Józsi! Nagyon fontos kérdés következik: a forma-1 megtekinthető Tossában valamelyik helyi adón?Előre is köszönöm a választ:)
Kedves Patrik! Valamelyik helyi csatora mindig közvetíti a F1-es futamokat! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Abordán Patrik Dátum: 2013-07-02 08:31:34
Tisztelt Józsi! Nagyon fontos kérdés következik: a forma-1 megtekinthető Tossában valamelyik helyi adón?Előre is köszönöm a választ:)
bolgár attila Dátum: 2013-07-01 20:16:12
Grand Józsi írta ekkor: 2013-07-01 15:50:42
Kedves Attila! Megpróbálom én megvenni a jegyeket és majd itt elrendezzük! Üdvözlettel: Imre J.
Nagyon szépen köszönöm.ÜDV BOLGAR ATTILA
Grand Józsi Dátum: 2013-07-01 15:50:42
bolgár attila írta ekkor: 2013-06-28 16:48:22
Tisztelt Józsi! KÖSZÖNÖM A VÁLASZÁT MEGNÉZTEM A HONLAPOT.EGY DARABIG EL TUDOK RAJTA MENNI ,DE A MEGRENDELÉST NEM IGAZÁN ÉRTEM.HA ESETLEG TUDNA SEGITENI SZERETNÉK 2DB JEGYET A MECCSRE RENDELNI,AZ ÁRA 10,25€ https://proticketing.com/bcn2013/es_ES/entradas/evento/193/session/1719/step1r2 IDE VALAHOVA SOR MINDEGY AHOVA LENNE. NAGYON SZÉPEN KÖSSZÖNÖM, KIRÁLY LENNE NAGY MECCS LESSZ!!!! AMUGY JULI20-AUG 3-IG MENNÉNK. tisztelettel Bolgar attila
Kedves Attila! Megpróbálom én megvenni a jegyeket és majd itt elrendezzük! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2013-07-01 15:49:08
Mészáros Norbert írta ekkor: 2013-07-01 12:35:57
Tisztelt Józsi! Augusztus 30-án indulunk Tossa de Mar-ba nyaralni és szeretnénk a családdal eljutni egy Barcelona mérkőzésre. A kérdésem a következő lenne , hogy lehet e már tudni mikor lesz hazai mérkőzés? Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Norbert! Augusztus 28-án játszik itthon a Barcelona az Atletico Madrid ellen, de az Önök nyaralása idején nem tudok róla, hogy lenne meccs. Üdvözlettel: Grandjózsi!