Szia kedves Józsi,
Ez lesz a harmadik év, hogy ismét találkozni fogunk mert megint Tossára esett a választásunk, mert mindíg nagyon jól éreztük magunkat. (nem biztos, hogy névről beugrik, de Brigire és Zoli bácsira gondolsz akkor az segít) Tavaly ajánlatottad nekünk hogy menjünk az első turnussal és így látjuk Monacot is, megfogadtuk. Azért írok mert megint olyan mázlink van, hogy a Barca otthon játszik és abban szeretném a segítségedet kérni, hogy a május 19-i Barcelona - Valladolid meccsre szeretnénk elmenni (5 db jegy) és kérlek, segíts mint eddig mindíg, hogy legyen jegyünk. Kérlek, hogy írd meg légyszíves, hogy transzferrel együtt mennyiben kerülne most, de ha lehet, akkor ne az utolsó sorba szóljon a jegy, mert tavaly ott ültünk és az nem volt annyira jó, de bízom benne, hogy az idén sikerül jobb helyre. Segítségedet előre is nagyon köszönöm!! Üdvözlettel, Andrea