Szia Gabi!
Már nyolcadik éve vagyok itt, de mindig jó idő volt már az első héten. Most viszont egész héten hideg volt, esett az eső, 12-14 fok volt. A tenger ilyenkor olyan 15-16 fokos. Vigyázz magadra! Puszi! Imre J.
Szia Józsi!..értem..nálunk 10évből egyszer volt rossz májusunk és egyszer októberünk görögben..belefér :) ..jövőre nálad kezdünk májusban 100% és többen két turnusra is maradunk,már szerveződik a csapat,remélem újra jóidő lesz akkor..bár perpill törökben vagyunk még és 33fokban hálistennek :)..de hallom veled utazunk ki a Monte Carlo - Monaco dolog miatt is :) puszi