(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Bolfán Péter Dátum: 2013-05-28 16:17:26
Tisztelt Grandtours! Szeretném megkérdezni hogy Spanyolországban Magyarországhoz képest milyen árak vannak?
Grand Józsi Dátum: 2013-05-27 11:47:22
Vári Gabriella írta ekkor: 2013-05-26 22:01:46
Szia Józsi!..értem..nálunk 10évből egyszer volt rossz májusunk és egyszer októberünk görögben..belefér :) ..jövőre nálad kezdünk májusban 100% és többen két turnusra is maradunk,már szerveződik a csapat,remélem újra jóidő lesz akkor..bár perpill törökben vagyunk még és 33fokban hálistennek :)..de hallom veled utazunk ki a Monte Carlo - Monaco dolog miatt is :) puszi
Szia Gabi! Nagyon irígylem most azt a jó időt, ami Törökországban van. Én is remélem a legjobbakat! Ha Isten is úgy akarja, akkor találkozunk jövőre! Minden jót Neked! Üdvözlettel: Imre J.
Vári Gabriella Dátum: 2013-05-26 22:01:46
Grand Józsi írta ekkor: 2013-05-25 12:15:44
Szia Gabi! Már nyolcadik éve vagyok itt, de mindig jó idő volt már az első héten. Most viszont egész héten hideg volt, esett az eső, 12-14 fok volt. A tenger ilyenkor olyan 15-16 fokos. Vigyázz magadra! Puszi! Imre J.
Szia Józsi!..értem..nálunk 10évből egyszer volt rossz májusunk és egyszer októberünk görögben..belefér :) ..jövőre nálad kezdünk májusban 100% és többen két turnusra is maradunk,már szerveződik a csapat,remélem újra jóidő lesz akkor..bár perpill törökben vagyunk még és 33fokban hálistennek :)..de hallom veled utazunk ki a Monte Carlo - Monaco dolog miatt is :) puszi
Grand Józsi Dátum: 2013-05-25 12:15:44
Vári Gabriella írta ekkor: 2013-05-23 22:10:51
sziasztok! szia Józsi :) érdeklődnék,hogy most milyen idő van kint?..első turnusban mennyire szokott meleg lenni és a víz is hány fokos ilyenkor tájt?? köszönöm!
Szia Gabi! Már nyolcadik éve vagyok itt, de mindig jó idő volt már az első héten. Most viszont egész héten hideg volt, esett az eső, 12-14 fok volt. A tenger ilyenkor olyan 15-16 fokos. Vigyázz magadra! Puszi! Imre J.
Vári Gabriella Dátum: 2013-05-23 22:10:51
sziasztok! szia Józsi :) érdeklődnék,hogy most milyen idő van kint?..első turnusban mennyire szokott meleg lenni és a víz is hány fokos ilyenkor tájt?? köszönöm!