(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Kovács Péter Dátum: 2013-04-18 19:44:04
Kedves József! Köszönöm válaszát. Mint már említettem,júliusban megyünk Tossába. Egyénileg utazunk. Kérdésem az, hogy érkezésünk után kereshetjük-e önt, és hogy a Güell park megtekintése benne van-e a Barcelonai programba. Port Aventura is érdekelne bennünket, hogy melyik napon van. Válaszát előre is köszönöm!
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-04-18 13:22:12
Kedves József! Kérdés kérdést szül... :-) Mi is ez a zenélő szökőkút, amit Péter említett? A "klasszikus" barcelonai programban nem látható? Látom, vannak programok a katalógusban említetteken kívül is... Van esetleg valami gyereknek (5 éves) való program, amiről még nem tudok? Üdvözlettel: Anasztázia
Grand Józsi Dátum: 2013-04-18 12:10:40
Ollmann Anasztázia írta ekkor: 2013-04-18 11:27:04
Kedves József! Köszönöm a választ. Péter kérdése kapcsán kérdezném, hogy a Barcelona program olyan, amiről éjfélkor érünk haza, vagy az a "csütörtöki" program egy másik? És még olyan kérdésem lenne, hogy melegebb holmit mennyire kell hozni Spanyolországba, mennyire szokott hűvös lenni egy "kevésbé verőfényes" napon május végén. Köszönettel Anasztázia
Kedves Anasztázia! A klasszikus Montserrat-Barcelona kirándulásunk általában hétfőn van. Reggel 8-kor indulunk és este 7-re otthon vagyunk. A csütörtöki az egy másik program: ott délután 1-kor indulunk és éjfélre érünk haza. Májusban napközben már nagyon jó idő van, de az esték és az éjszakák még hűvösek, így mindenféleképpen készüljenek melegebb ruhákkal is! Tisztelettel: Grandjózsi!
Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-04-18 11:27:04
Kedves József! Köszönöm a választ. Péter kérdése kapcsán kérdezném, hogy a Barcelona program olyan, amiről éjfélkor érünk haza, vagy az a "csütörtöki" program egy másik? És még olyan kérdésem lenne, hogy melegebb holmit mennyire kell hozni Spanyolországba, mennyire szokott hűvös lenni egy "kevésbé verőfényes" napon május végén. Köszönettel Anasztázia
Grand Józsi Dátum: 2013-04-18 10:29:46
Kovács Péter írta ekkor: 2013-04-16 19:40:52
Kedves József! Júliusban indulunk Tossába, érdeklődni szeretnék, hogy a Barcelonai zenélő szökőkút megtekintése benne van-e a fakultatív programba?Csak a bikaviadalos program tartalmazza a szökőkút megtekintését? Válaszát előre is köszönöm! Kovács Péter
Kedves Péter! 2012. január elsejével a katalán kormány megszüntette Barcelonában a bikaviadalt, ami azt jelenti, hogy azóta ez a program nincs. Ha szeretné megnézni a zenélő szökőkutat, akkor javaslom a csütörtöki programot. Ilyenkor délután 1-kor indul a busz a katalán fővárosba. Ebben az esetben két program közül lehet választani: vagy Barcelona szabad idő + zenélő szökőkút vagy Barcelona Nou Camp, stadion + zenélő szökőkút. Kb. éjfélre érnek haza vissza Tossába. Minden mádban is állok rendelkezésére. Tisztelettel: Grandjózsi!