Kedves József!
Köszönöm a választ. Péter kérdése kapcsán kérdezném, hogy a Barcelona program olyan, amiről éjfélkor érünk haza, vagy az a "csütörtöki" program egy másik?
És még olyan kérdésem lenne, hogy melegebb holmit mennyire kell hozni Spanyolországba, mennyire szokott hűvös lenni egy "kevésbé verőfényes" napon május végén.
Köszönettel
Anasztázia
Kedves Anasztázia!
A klasszikus Montserrat-Barcelona kirándulásunk általában hétfőn van. Reggel 8-kor indulunk és este 7-re otthon vagyunk. A csütörtöki az egy másik program: ott délután 1-kor indulunk és éjfélre érünk haza. Májusban napközben már nagyon jó idő van, de az esték és az éjszakák még hűvösek, így mindenféleképpen készüljenek melegebb ruhákkal is! Tisztelettel: Grandjózsi!