Kedves József!
Nagyon köszönöm a válaszát.Úgy döntöttünk, hogy a z idén Spanyolországban fogunk nyaralni :)
Az lenne a kérdésem, hogy a SOL2 apartmanháznál kérnek-e valamilyen kaukciót, illetve van-e valamilyen plusz költség amit a helyszínen kell fizetnünk a feltüntetett szobaárakon kívül?
Válaszát előre is köszönöm!
Kedves Norbert!
Kaució nincs, de ettől az évtől a spanyol állam bevezette az idegenforgalmi adót, ami azt jelenti, hogy naponta és fejenként 0,50 centet kell mindenkinek fizetni, aki elmúlt 16 éves. 7 éjszaka után tehát 3,50 euró idegenforgalmi adó terheli a leendő utast, amit a helyszínen kell majd kifizetni. Maradok tisztelettel: Imre J.