Kedves József! Köszönöm a válaszát, a későbbiekben még biztosan lesznek kérdéseim, de most is sokat segített a tervezésben. A lányomnak is megtetszett Tossa , így lehetséges, hogy ketten utazunk. Remélem mostanra a vírus vált áldozattá! Jobbulást kívánok, üdv.: Ildikó