(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Csorna Adrienn Dátum: 2013-01-03 22:46:43
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, abban, hogy mi autóval vagy repülővel szeretnénk menni nyaralni, és evvel kapcsolatban, van valakinek tapasztalata?Nagyon jó lenne, ha valaki tudna evvel kapcsolatban írni. A SOL2-be mennénk augusztus-szeptemberben, ezt még nem döntöttük el.Az egylégterű/2 fősben van hűtő?Köszönöm
Erika Dátum: 2012-12-31 17:55:18
Kedves József! Érdeklődnék, hogyha 3 fő utazna a negyediket is ki kell fizetni, ha 4 fősbe mennénk? Köszönöm
Máté Ildikó Dátum: 2012-12-30 19:03:17
Kedves Józsi! A nyaralásomat tervezgetve és a fórumot olvasgatva nagyon megtetszett Tossa de Mar, de a szállásokkal kapcsolatban elbizonytalanodtam. A Hotel Mare Nostrum nagyon megtetszett, erről szeretnék kérdezni. A foglalásnál két szoba szerepel, ezekről tudna valamit mondani? Mennyibe kerül a TV és a hűtő bérlése, és melyik napszakban éri a nap a szobákat? A SOL 2 apartmanról néhányan azt írták, hogy egy kicsit zajos. Önnek mi a véleménye? Itt tudna olyan szobát ajánlani amit egy fő részére is kiadnak és konyhával is rendelkezik? Válaszát előre is köszönöm, nagy segítség lenne a döntésben.Boldog új évet kívánok Önnek és minden fórumozónak! Üdv.: Ildikó
Grand Józsi Dátum: 2012-12-30 10:50:33
dr. Sápi Kata írta ekkor: 2012-12-29 16:55:35
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül a delfinekkel való fényképezkedés? A választ előre is köszönöm!
Kedves Kata! Az idén 20 euróba került a fényképezkedés a Delfináriumban. Remélem idén nyáron utasaim között köszönthetem majd Önt is. Maradok tisztelettel és BUÉK!
dr. Sápi Kata Dátum: 2012-12-29 16:55:35
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül a delfinekkel való fényképezkedés? A választ előre is köszönöm!