Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, abban, hogy mi autóval vagy repülővel szeretnénk menni nyaralni, és evvel kapcsolatban, van valakinek tapasztalata?Nagyon jó lenne, ha valaki tudna evvel kapcsolatban írni. A SOL2-be mennénk augusztus-szeptemberben, ezt még nem döntöttük el.Az egylégterű/2 fősben van hűtő?Köszönöm