(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-08-01 16:12:19
Tisztelt foci rajongók! Kedves Nagy Tamás, Szilágyi Gábor, Török Sándor! Ma kaptam meg a jegyárakat transzferrel. Az F.C.B.+Reál Madrid meccsre a jegy ár (kategória III) transzferrel 120 euró. Az F.C.B.+ Reál Sociedadra még várnom kell. Tamás Önnek akkor 3 db jegy kellene, Gábor Önnek egy, nektek pedig Sanyi 2? Kérem, hogy minél hamarabb igazoljanak vissza, hogy megrendeljem a jegyeket! Válaszukat előre is köszönöm! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2012-07-31 09:16:26
tóth zoltán írta ekkor: 2012-07-29 21:36:37
Szia Grandjózsi!! Hát annyiért sajnos nem...Az irtó drága....Plusz az útiköltség...Köszi hogy utána jártál..Viszont transzferben tudsz segíteni??A Grand toursos transzfer busz mikor indul a repülőtérről??Ha az időpont stimmel tudtok behozni Lloret-be nem Grandos utasokat is?Ha igen,mennyiért?Tisztelettel-Zoli
Kedves Zoltán! Sajnálom, de a jegyárakat nem én szabom meg! Szerettem volna segíteni, de megértem, ha sokalja! A Grand Tours-nak nincs transzfere a reptérről. Viszont van közvetlen busz onnan, a T2-ről Lloretbe: 09:55, 11:25, 12:25, 13:25, 17:55, 18:55, 19:25 és 19:55-kor. A jegy kb. 15 euró lehet. Maradok tisztelettel: Imre J.
tóth zoltán Dátum: 2012-07-29 21:36:37
Szia Grandjózsi!! Hát annyiért sajnos nem...Az irtó drága....Plusz az útiköltség...Köszi hogy utána jártál..Viszont transzferben tudsz segíteni??A Grand toursos transzfer busz mikor indul a repülőtérről??Ha az időpont stimmel tudtok behozni Lloret-be nem Grandos utasokat is?Ha igen,mennyiért?Tisztelettel-Zoli
Grand Józsi Dátum: 2012-07-27 14:30:33
tóth zoltán írta ekkor: 2012-07-23 21:20:59
Kedves Grandjózsi! Saját kocsi is lesz,meg bérelt is...Nagy társaságunk lesz,valaki repülővel érkezik,vagyunk akik autóval..Többször jártam a Costa Braván,de csak egyszer jutottam el Barca meccsre..Ezért is az őrület hogy bevállaljuk az 500km-t...Ha összejön,vödörből isszuk a sangriát,veled!Millió köszönet!
Kedves Zoltán! Az Atlético Osasuna - F.C. Barcelona meccs valóban augusztus 26-ravan kiírva, az El sadar stadionba, de a jegyárak igen borsosak, mert csak két kategória van: az első 250 euró, a második 200. Mellékelem, amit találtam: Atlético Osasuna vs FC Barcelona Entradas (belépők) La Liga Entradas. agosto, 26, 2012. Hora por confirmar(az időpont még kérdéses) El Sadar, Pamplona CAT 1 250 € compra CAT 2 200 € compra Kérem, hogy minél hamarabb jelezzen vissza, ha még érdekli a meccs? Maradok tisztelettel: Imre J.
tóth zoltán Dátum: 2012-07-23 21:20:59
Kedves Grandjózsi! Saját kocsi is lesz,meg bérelt is...Nagy társaságunk lesz,valaki repülővel érkezik,vagyunk akik autóval..Többször jártam a Costa Braván,de csak egyszer jutottam el Barca meccsre..Ezért is az őrület hogy bevállaljuk az 500km-t...Ha összejön,vödörből isszuk a sangriát,veled!Millió köszönet!