(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-08-06 14:55:22
Riba Gergely írta ekkor: 2012-08-06 10:56:05
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék, hogy Tossából, hogy a legkönnyebb, illetve a legolcsóbb eljutni Barcelónába? A katalógusban láttuk, hogy van fakultatív utazás, de az az igazság, hogy mi már többször voltunk Barcelonában, így a legtöbb látványosságon már túl vagyunk, de azért szeretnénk bemenni körülnézni. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy mikor lefoglaltuk a jegyeket azt a tájékoztatást kaptuk, hogy egy héttel korábban megkapjuk a jegyeket, de mindeddig nem érkezett semmi, sem nekünk, sem a szerződést aláíró barátainknak; lehet tudni mikor jönnek meg? Köszönettel R.Gergely
Kedves Gergely! Mivel Tossában nincs vasútállomás, ezért innen csak autóbusszal tud eljutni Barcelonába. A jegy ára oda-vissza 23 euró. A másik kérdését illetően: gondolom a részvételi jegyre gondolt, amikor jegyet említ a levelében. Mivel nem tudom, hogy mikor indul, így nem tudok a foglalásának utána nézni. Ha Ön egyéni utas, akkor indulás előtt kb. 1 héttel küldi ki Önnek az iroda a részvételi jegyet/vouchert, ha busszal utazik, akkor nem szoktunk vouchert küldeni, indulás a katalógus szerint. Ha bármilyen más kérdése/kérése van, a debreceni iroda is szívesen segít Önnek. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Riba Gergely Dátum: 2012-08-06 10:56:05
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék, hogy Tossából, hogy a legkönnyebb, illetve a legolcsóbb eljutni Barcelónába? A katalógusban láttuk, hogy van fakultatív utazás, de az az igazság, hogy mi már többször voltunk Barcelonában, így a legtöbb látványosságon már túl vagyunk, de azért szeretnénk bemenni körülnézni. Illetve még az lenne a kérdésem, hogy mikor lefoglaltuk a jegyeket azt a tájékoztatást kaptuk, hogy egy héttel korábban megkapjuk a jegyeket, de mindeddig nem érkezett semmi, sem nekünk, sem a szerződést aláíró barátainknak; lehet tudni mikor jönnek meg? Köszönettel R.Gergely
Grand Józsi Dátum: 2012-08-05 18:19:35
Kedves NAGY TAMÁS és SZILÁGYI GÁBOR! A jegyek megvannak, de kérem Önöket, hogy adják meg személyigazolvány vagy útlevélszámukat illetve születési időpontjukat, mert ezt kérik a spanyolok. Ha nem szeretnék, hogy itt a fórumon a nagy nyilvánosság előtt szerepeljenek adataik, akkor kérem írjanak nekem a privát e-mail címemre: [email protected] Üdvözlettel. Imre J.
Nagy Tamás Dátum: 2012-08-01 17:01:01
Kedves Grandjózsi! Továbbra is érdekel minket,kérjük rendeljen 3 db jegyet a számunkra.Tisztelettel:Nagy Tamás
Grand Józsi Dátum: 2012-08-01 16:18:17
Vagy kérem, hogy hívjanak fel a gyorsabb ügyintézés végett! Számom: 00-34-689-423-205 Köszönöm!