SziasztokMi szeptember végén megyünk a sol"-be. Kíváncsiak lennénk, hogy milyen idő szokott ilyenkor lenni? A fakultatív kirándulásokra mennyire van esélyünk, hogy meg lesz a létszám? Van -e tossaban valamilyen nagyobb élelmiszerbolt? És milyenek az élelmiszerárak? Köszönöm a segítséget Kormos
Kedves Kormos!
Ha az időjárás nem cáfol rá, akkor szeptemberben és októberben mindig jó idő szokott lenni. A kirándulások mindig létszámfüggőek, de mindig mindent elkövetek, hogy az utasok eljussanak a kívánt helyre. Tossában több élelmiszerbolt is van, a legolcsóbb a Maxi Dia, ahol az árak olcsóbbak mint nálunk Magyarországon. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!