Kedves Gergely!
Mivel Tossában nincs vasútállomás, ezért innen csak autóbusszal tud eljutni Barcelonába. A jegy ára oda-vissza 23 euró.
A másik kérdését illetően: gondolom a részvételi jegyre gondolt, amikor jegyet említ a levelében. Mivel nem tudom, hogy mikor indul, így nem tudok a foglalásának utána nézni. Ha Ön egyéni utas, akkor indulás előtt kb. 1 héttel küldi ki Önnek az iroda a részvételi jegyet/vouchert, ha busszal utazik, akkor nem szoktunk vouchert küldeni, indulás a katalógus szerint. Ha bármilyen más kérdése/kérése van, a debreceni iroda is szívesen segít Önnek. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Köszönöm válaszát, mi is csak ezt a buszos megoldást találtuk, a voucher pedig már megérkezett a mai napon csak egy kis keveredés volt a nevekkel. Üdv.: Gergő!