Üdvözlet!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy Spanyolországban (főleg Tosse De Mar érdekel!!!), van e lassan mélyülő partszakasz, avagy nincs? Tosse-ról össze vissza irnak, valaki azt mondja lassan mélyülő, valaki azt mondja 2 méter után elsüllyedsz, mivel mi a barátnőmmel nem úszunk, mert hiszünk a modernizációban (ld: csónak, hajó, IFA-belső, felkarra csatolható 20 éves Donáld kacsás uszógumi és egyéb vízfelszínen úszó tárgyak, amiben kapaszkodni lehet), ezért mi mindenképp olyan utazást szeretnék Spanyolországba, ami lassan mélyülő partszakaszon van és vannak fakultatív programok, mert egy héten kersztül a tengerpart unalmas lenne, kell a program! Válaszukat előre is köszönöm!