Kedves Józsi!
Azt szeretném még megkérdezni,hogy ha utazunk Tossa De Mar-ba busszal,akkor a lehetséges útvonal pihenőiben /gondolok itt szlovéni-olaszo-franciao/ fizetősek lesznek-e a wc-ék vagy sem?Már csak azért,hogy apró pénzzel hogy készüljek én és a barátnőm? :-) És ha fizetős kb mennyi?
Illetve egy nagyobb sombrero kalap az mennyibe kerül,mert jó nagy kellene?
Köszönöm a választ Kedves József!
Üdv: Andika
Ui.: Már alig várm a személyes találkozást!!!
Kedves Andrea!
Általában mindenhol becsület kassza van, ha fizetni kell a WC-ért, akkor 50 cent a mérvadó. A legnagyobb sombrero, amit Tossában láttam 9 euró. Maradok tisztelettel: Imre J.