(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vingl Andrea Dátum: 2012-07-02 19:43:28
Deák Fruzsina írta ekkor: 2012-07-02 14:29:56
Köszi Andi!:)) Pénteken indulunk már nagyon várom!:)
Fruzsikám! Jó utat és kitűnő nyaralást kívánok! Mi majd 3 hét múlva megyünk a barátnőimmel! :-) Megkérhetnélek Fruzsi Drága,hogyha hazajöttél,akkor egy kisebb élménybeszámolót írj nekem? Remélem ezt még elolvasod addig és megkapom a kis leveled,már mi is nagyon várjuk az indulást a csajokkal! Reszkessetek spanyol macsók! :-) Pusy Fruzsi! :-)
Deák Fruzsina Dátum: 2012-07-02 14:29:56
Vingl Andrea írta ekkor: 2012-07-02 14:04:48
Kedves Deák Fruzsina! Ha lejjebb lapozol 1-2 oldalt,akkor ezekre a kérdésekre mind megtalálod a választ! Csak azért írom,hogyha Grandjózsi nem azonnal válaszol,akkor lentebb rögtön el tudod olvasni a választ a kérdésedre! Pusy Andi
Köszi Andi!:)) Pénteken indulunk már nagyon várom!:)
Vingl Andrea Dátum: 2012-07-02 14:04:48
Kedves Deák Fruzsina! Ha lejjebb lapozol 1-2 oldalt,akkor ezekre a kérdésekre mind megtalálod a választ! Csak azért írom,hogyha Grandjózsi nem azonnal válaszol,akkor lentebb rögtön el tudod olvasni a választ a kérdésedre! Pusy Andi
Deák Fruzsina Dátum: 2012-07-02 10:41:43
Kedves Grandjózsi! Mennyibe kerül a Barcelona Monserattal és a Barcelonai stadion fakultatív program?Illetve melyik napokon indul? A Stadionos nap hánykor kezdőd9k?Mert ha esetleg kora délután akkor a párommal még elmennénk megnézni délelőt a Güell Parkot és úgy csatlakoznánk a Stadionnál(ha lehet ilyet)!Válaszát előre is köszönöm!:)
Rézsóné Hajdú Zita Dátum: 2012-06-29 17:02:13
Grand Józsi írta ekkor: 2012-06-28 17:43:39
Kedves Zita! Itt Tossában nem kell ez a fajta cipő! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves grandJózsi! Köszönöm válaszát.Hamarosan találkozunk! Üdv.Zita