Köszi Andi!:)) Pénteken indulunk már nagyon várom!:)
Fruzsikám!
Jó utat és kitűnő nyaralást kívánok! Mi majd 3 hét múlva megyünk a barátnőimmel! :-) Megkérhetnélek Fruzsi Drága,hogyha hazajöttél,akkor egy kisebb élménybeszámolót írj nekem? Remélem ezt még elolvasod addig és megkapom a kis leveled,már mi is nagyon várjuk az indulást a csajokkal!
Reszkessetek spanyol macsók! :-)
Pusy Fruzsi! :-)