(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vingl Andrea Dátum: 2012-06-27 18:38:09
Kedves Józsi! Azt szeretném még megkérdezni,hogy ha utazunk Tossa De Mar-ba busszal,akkor a lehetséges útvonal pihenőiben /gondolok itt szlovéni-olaszo-franciao/ fizetősek lesznek-e a wc-ék vagy sem?Már csak azért,hogy apró pénzzel hogy készüljek én és a barátnőm? :-) És ha fizetős kb mennyi? Illetve egy nagyobb sombrero kalap az mennyibe kerül,mert jó nagy kellene? Köszönöm a választ Kedves József! Üdv: Andika Ui.: Már alig várm a személyes találkozást!!!
Grand Józsi Dátum: 2012-06-23 17:15:47
V. Bence írta ekkor: 2012-06-23 12:04:44
Kedves Józsi! Tossa de Mare-ban van lehetőség autó bérlésére?! Ha igen mennyibe kerül? Esetleg ha igénybe vennék tudnál nekünk segíteni a foglalásában?! Válaszodat Köszönöm! V. Bence
Kedves Bence! Természetes, hogy segítek a bérlésben. Egy napra a kocsi kb. 50 euró+benzin+autópályadíj. Ehhez le kell még tenni 100 euró kauciót is, amit visszakaptok, ha nem lesz semmi baja az autónak! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
V. Bence Dátum: 2012-06-23 12:04:44
Kedves Józsi! Tossa de Mare-ban van lehetőség autó bérlésére?! Ha igen mennyibe kerül? Esetleg ha igénybe vennék tudnál nekünk segíteni a foglalásában?! Válaszodat Köszönöm! V. Bence
Grand Józsi Dátum: 2012-06-21 12:03:16
Vingl Andrea írta ekkor: 2012-06-20 14:23:08
Kedves grandjozsi köszönöm szépen a válaszát! Még azt szeretném megkérdezni, hogy van-e arról információja,hogy egy db sombrero kalap mennyi euroba kerül? Köszönöm szépen válaszát! Üdv.: Andrea
Kedves Andrea! Az ár attól függ milyen nagy sombrerot akar venni, 8-10 euróért már lehet kapni! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2012-06-21 11:58:35
Piber Viktória írta ekkor: 2012-06-20 15:01:37
Kedves GrandTours! Érdeklődnék, hogy 22-én indulunk Tossába Budapestről, a honlapom olvastam, hogy 7:30-kor indulunk, változott-e ez esetleg? Köszönöm a segítséget! Üdv.:Viktória
Kedves Viktória! A busz Budapestről 07:30-kor indul, találkozó előtte 20 perccel. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!