Józsi!
Boldog Új Évet kívánok! Tavaly július végén voltam Spanyolországban a Sol2 apartman 203-as szobájában a gyerekeimmel Alexel és Mentával. Üdvözlettel: Ágnes
Kedves Ágnes!
Egyrészről meglepett levelével, hiszen nem is számítottam rá, másrészről viszont nagyon örültem neki. Köszönöm kedves sorait, én is kívánok Önöknek sikerekben gazdag boldog új évet, nagyon jó egészséget és sok szerencsét mind a szakmai mind a magánéletükben, a gyerekeknek pedig a tanulásban is. Emlékszem, hogy testvére egy héttel később érkezett, neki is minden jót! Üdvözlettel: Imre J.