(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2012-01-07 12:48:18
Luna1110 írta ekkor: 2012-01-05 19:08:26
Józsi! Boldog Új Évet kívánok! Tavaly július végén voltam Spanyolországban a Sol2 apartman 203-as szobájában a gyerekeimmel Alexel és Mentával. Üdvözlettel: Ágnes
Kedves Ágnes! Egyrészről meglepett levelével, hiszen nem is számítottam rá, másrészről viszont nagyon örültem neki. Köszönöm kedves sorait, én is kívánok Önöknek sikerekben gazdag boldog új évet, nagyon jó egészséget és sok szerencsét mind a szakmai mind a magánéletükben, a gyerekeknek pedig a tanulásban is. Emlékszem, hogy testvére egy héttel később érkezett, neki is minden jót! Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2012-01-07 12:37:13
dr. Korsovszki Judit írta ekkor: 2012-01-06 19:09:13
Kedves Józsi! Ezúton kívánunk Boldog Új Évet! Judit és Ádám
Kedves Judit és Ádám! Nagyon szépen köszönöm az újévi jókívánságokat! Kívánok Nektek is boldog, sikerekben gazdag(abb) boldog új évet és hozzá nagyon jó egészséget! Üdvözlettel: Imre J.
dr. Korsovszki Judit Dátum: 2012-01-06 19:09:13
Kedves Józsi! Ezúton kívánunk Boldog Új Évet! Judit és Ádám
Dátum: 2012-01-06 17:47:36
Szeretném megkérdezni, hogy csak az első turnus áll meg Monacoban? Az előző években az utolsó turnus is résztvehetett ezen a programon. Köszönöm: Györgyi
Luna1110 Dátum: 2012-01-05 19:08:26
Józsi! Boldog Új Évet kívánok! Tavaly július végén voltam Spanyolországban a Sol2 apartman 203-as szobájában a gyerekeimmel Alexel és Mentával. Üdvözlettel: Ágnes