(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

László Albert Dátum: 2012-01-14 19:19:02
Sziasztok! Az idén nyáron Spanyolországba Tossa de Mar, Sol 2 apartmanba megyünk saját autóval. A kérdésem az lenne, hogy hol lehet biztonságosan és ingyenesen parkolni, mert a Google Earth-on láttam, hogy az utcákon parkoló órák vannak. Ezen kívül minden konkrét információ érdekelne. Látnivalók 500-600 km-es körzetben, élelmiszer beszerzés, étkezés, strandok, érdekességek. Előre is köszönöm a válaszokat.
Grand Éva Dátum: 2012-01-11 16:14:42
Melinda írta ekkor: 2012-01-08 11:33:23
Köszönöm részletes leirását ) Lenne még egy kérdésem .Pontosan mit jelent a Utlemondási biztosítást szeretné(n)k?mondjuk amennyiben ezt nem választjuk ki, nem lemondható ha közben valami gond akad ?Mondjuk ha már lefoglaltam ,nem is szeretném lemondani ,de történhet valami ,ami esetleg ezt kötelezővé teheti.Üdvözlettel Melinda
Kedves Melinda! A befizetett utazását természetesen bármikor lemondhatja, de nem mindig ugyanazokkal a feltételekkel. A részletes lemonmdási feltételeket az Általános Utazási Feltételek tartalmazzák.Ha valaki útlemondási biztosítást köt, bármikor lemondhatja az utazását, akár indulás előtt 1 nappal is kötbér mentesen, azaz visszakapja a teljes részvételi díjat, nincs kötbér. Ez a lényege az útlemondási biztosításnak. Üdvözlettel:Éva
Melinda Dátum: 2012-01-08 11:33:23
Köszönöm részletes leirását ) Lenne még egy kérdésem .Pontosan mit jelent a Utlemondási biztosítást szeretné(n)k?mondjuk amennyiben ezt nem választjuk ki, nem lemondható ha közben valami gond akad ?Mondjuk ha már lefoglaltam ,nem is szeretném lemondani ,de történhet valami ,ami esetleg ezt kötelezővé teheti.Üdvözlettel Melinda
Grand Józsi Dátum: 2012-01-07 14:17:28
Melinda írta ekkor: 2012-01-05 11:51:39
Köszönöm gyors és kedves válaszát ) Érdekelne természtesen bővebben is ,ha lehetséges .Üdvözlettel Melinda
Kedves Melinda! A Montserrat-Barcelona kirándulás Tossából mindig hétfői napon indul, reggel 8 órakor. Először Montserratba megyünk, ahol meg lehet tekinteni a bencés apárságot. Itt található a Fekete Madonna is, ami a katalánok védőszentje. Kb. 700 méterig megyünk fel busszal a hegyre, de siklóval akár 1000 méter magasságig is fel lehet jutni. Montserratban lehet likört is kóstolni, ami a bencések titkos receptje alapján készül. Kb. két két és fél órát töltünk itt, aztán megyünk Barcelónába. Maga a katalán főváros 50 km-re található Montserrat-tól. Ha beérünk a városba, akkor elhaladunk az FCB stadionja mellett, de annyi időnk nincs, hogy be is menjünk. Az egy másik kirándulás. A stadion után megállunk az Espana téren, amit a 29'-es világkiállításra építettek meg. Aztán felmegyünk a Montjuicra, ami egyik dombja a városnak. Itt találhatóak az olimpiai létesítmények, hiszen 1992-ben itt rendezték meg a XXV, nyári olimpiai játékokat. Bemegyünk az olimpiai stadionba is néhány percre. Majd a következő állomás a kilátó, ahonnan gyönyörű képeket lehet készíteni a városról. Ezután lemegyünk a kikötőbe, ahol 1 órás szabad idő keretében lehet sétálni a Ramblán, a város sétálóutcájában. A Katalán térről busszal tovább utazunk a Grácia sugárúton, ahol látható Gaudi két háza. A következő megálló a Sagrada Familia, amely Antonio Gaudi befejezetlen műve. Hazafelé még útba esik a volt bikaviadal aréna, valamint egy toronyház, amely a barcelonai vízművek toronyháza. Este vacsoraidőre érünk haza. Remélem sikerült felkeltenem érdeklődését! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2012-01-07 14:01:25
írta ekkor: 2012-01-06 17:47:36
Szeretném megkérdezni, hogy csak az első turnus áll meg Monacoban? Az előző években az utolsó turnus is résztvehetett ezen a programon. Köszönöm: Györgyi
Kedves Györgyi! Az első és az utolsó turnus is megáll Monacóban, ha van rá igény, de erre a kérdésére én még most nem tudok Önnek válaszolni. Az ügyvezető igazgató úr kompetenciája ennek megitélése! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!