(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Révi Józsefné Dátum: 2011-09-27 00:25:06
Kedves József! Személyesen már megköszöntem, de úgy érzem, hogy írásban meg kell köszönnöm Önnek, hogy hozzásegített bennünket ehhez a csodálatos élményhez és eljuthattunk a Camp Nouba egy Barcelona mérkőzésre. Nagyon jól éreztük magunkat a Tossában töltött egy hét alatt, és biztosak vagyunk benne, hogy még visszatérünk. Kérem, hogy továbbra is segítse hozzá az utasokat, hogy ilyen élményekben lehessen részük. Ehhez nagyon jó egészséget, kitartást és türelmet kívánok Önnek és minden jót az életben... :-) Még találkozunk. Üdvözlettel, Kis Andrea
Révi Józsefné Dátum: 2011-09-26 23:46:45
Oláh Kálmán írta ekkor: 2011-09-15 15:58:59
Kedves Kis Andrea! Én és néhány társam 2011.08.29.én voltunk a Barcelona-Villarreal meccsen!Felejthetetlen élmény lett volna számomra(ekkor volt a születés napom)Ha nem történik egy kis malőr! Hogy így ne járjanak s tanuljanak az esetből röviden leírom mi történt: "Mi is igényeltünk jegyeket a meccsre és nagyon örültünk neki ,hogy Józsi(a utazási iroda idegenvezetője)meg is szerezte megszervezte az utazást.Sajnos a busz indulásakor(ami spanyol partner utazási irodáé volt)nem tudott ott lenni mert egy beteghez kellett a kórházba mennie.Orosz idegenvezető volt aki angolul és oroszul is tájékoztatott bennünket a meccsel ,a stadionbelépéssel és a hazautazással kapcsolatban.Azt azonban elfelejtette közölni velünk,hogy pontosan mikorra legyünk a busznál!!Csupán csak annyit közölt igyekezzünk minél hamarabb a parkólba!Ezt a kinti (spanyol utazási iroda képviselője is elismerte a Józsi által készített jelentésben)A lényeg az ,hogy mivel egy helyen vissza a buszparkolóhoz rossz helyen fordultunk be (mindez este 11 óra után)egyszerűen ott hagytak bennünket(6 fő)!korrigálva a tévedésünk megtaláltuk a buszparkolót s láttuk a buszt kb 200 méterre telefonáltunk a magyar társainknak akinek azt a választ adta a buszon lévő idegenvezető hölgy ,hogy nyugodtan szálljon le és várjon meg bennünket de ők mennek!Ezek után hívtuk Józsit akit nem értünk el telefonon.A feleségem közölte vele ,hogy ott maradtunk,mire ő megkérdezte a nejemet ,hogy akkor most ő mit csináljon?Majd mikor már sikerült vele kapcsolatba kerülnünk akkor a busz már messze járt.Javasolta menjünk taxival kifizeti az árát(meg jegyzem az úti költség felét amit vissza kértem 17.5 Euro se térítette meg senki!)Ráadásul nem valami bizalom gerjesztő taxisok voltak az éjszakába! így Barcelonába voltunk reggelig (egy kiskorú és egy hölgy is volt velünk)Reggel saját magunktól utaztunk vissza Tossá-ba! Mind ezt csak azért írom le ,hogy mások nehogy így járjanak!! Ami személy szerint engem ebben bánt semmi más(bár megértem hogy az idegenvezetőnek más elfoglaltsága volt),hogy mikor másnap felkerestük ,hogy elmondjuk miképp jártunk azt se kérdezte meg hogy vagyunk! Én személy szerint levontam a konzekvenciát és keresek majd egy másik utazási irodát a jövőbeni utazásaimhoz!az idegenvezető viselkedésének megítélése meg az iroda vezető dolga! Tisztelettel Oláh Kálmán
Kedves Oláh Kálmán! Kis Andrea vagyok és most olvastam a Nekem címzett levelét(utazás előtt már nem olvastam a fórumot és tegnap este érkeztünk haza Tossából) ezért válaszolok és én is megosztom önnel a tapasztalatomat. Először is biztos vagyok benne, hogy Önt csak a jó szándék vezérelte, hogy megossza velem azt amit átélt, ezért köszönet. Nagyon sajnálom, hogy ez történt Önökkel, de mostmár, hogy ott lehettem egy Barca meccsen, tudom, hogy ha az ember érkezéskor megjegyzi, hogy hol áll a busz és a meccs után egyből visszaindul a buszhoz, akkor nem lehet lemaradni róla. ( Mi még egy egészségügyi szünetet is beiktattunk és így is visszaértünk) Mi - Imre Józsefnek köszönhetően - csodálatos élménnyel gazdagodtunk és soha nem tudtam volna a páromat ekkora élménnyel megajándékozni, ha Ő nem segít,ezért örök hála és köszönet IMRE JÓZSEFNEK!!:-)Az egész meccs hangulata, látványa egy életre szóló élményt jelent, ezért ha elfogad egy jó tanácsot, akkor inkább erre emlékezzen. Önök sajnos a saját hibájukból eltévedtek és a felismerés , hogy lemaradtak a buszról igen nagy pánikot okozhatott - ami érthető - és ezek után már lehet, hogy nem jól reagálták le a dolgokat. Mi most utaztunk először a Grand Tourssal és nagyon elégedettek voltunk, ezért biztos, hogy nem utoljára. Üdvözlettel, Kis Andrea
Pásztor Gáborné Dátum: 2011-09-26 13:26:56
Kedves József! Remélem nem szegi kedvét munkájától az ilyen "a kákán is csomót kereső emberek"megnyilvánulásai, és marad még hozzánk türelme. Sajnálni lehet csak az ilyen önző embereket, akik azt gondolják, csak ők léteznek a világon. Csütörtökhöz egy hétre indulunk, és csak remélni tudom, hogy nem lesz köztünk ilyen ember, mert nagyon meg tudja keseríteni (nem csak Önt) a többi turista utazását is. A kérdésem az lenne, hogy nem tudna –e valami információt nyújtani, hogy mégis milyen időt jósolnak ott, az elkövetkező napokra. Milyen ruhát pakoljunk, lehet –e még mostanság strandolni? A konyha nélküli apartmanba a hűtőn kívül más konyhai eszköz nincs is? Pl. vízmelegítő, vagy kávéfőző? Válaszát előre is köszönöm Pásztorné
Soós Péter Dátum: 2011-09-20 09:26:02
Talabér Vera írta ekkor: 2011-09-19 17:43:46
Először is, ha valaki nem kíváncsi mások véleményére, akkor nem ír be egy fórumra... Egyébként meg ezért felesleges volt beírni, hogy mások ne járjanak így. Eltévedtek a saját hibájukból, ilyen bárkivel előfordul... Nem hiszem, hogy ez másoknak segítene valamiben. Sok hűhó semmiért!
Valóban, telitalálat Vera hozzászólása! smile
Soós Tamás Dátum: 2011-09-19 19:12:35
Talabér Vera írta ekkor: 2011-09-19 17:43:46
Először is, ha valaki nem kíváncsi mások véleményére, akkor nem ír be egy fórumra... Egyébként meg ezért felesleges volt beírni, hogy mások ne járjanak így. Eltévedtek a saját hibájukból, ilyen bárkivel előfordul... Nem hiszem, hogy ez másoknak segítene valamiben. Sok hűhó semmiért!
Kedves Vera! Ez volt a legkonkrétabb hozzászólás! Teljesen egyetértek! smile