Kedves József!
Semmi biztosat nem tudok mondani, mert épp most beszéltem a spanyolokkal és azt mondták, hogy ők sem tudnak semmit, mert a játékosok sztrájkolnak és nem akarnak játszani ezen a meccsen. Ha többet tudok, azonnal írok! Üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi! Én is csatlakoznék Vízi Józsefhez, nekünk 2 db jegyre lenne szükségünk a 29-i focimeccsre. Néztem az oldalon, hogy már elérhetőek a jegyek, ott vásároljuk meg, vagy Önök eltudják intézni nekünk?:-) Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Edina