(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

T Edina Dátum: 2011-08-15 09:46:54
Grand Józsi írta ekkor: 2011-08-12 17:23:16
Kedves József! Semmi biztosat nem tudok mondani, mert épp most beszéltem a spanyolokkal és azt mondták, hogy ők sem tudnak semmit, mert a játékosok sztrájkolnak és nem akarnak játszani ezen a meccsen. Ha többet tudok, azonnal írok! Üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi! Én is csatlakoznék Vízi Józsefhez, nekünk 2 db jegyre lenne szükségünk a 29-i focimeccsre. Néztem az oldalon, hogy már elérhetőek a jegyek, ott vásároljuk meg, vagy Önök eltudják intézni nekünk?:-) Válaszát előre is köszönöm! Üdv.: Edina
László Ferenc Dátum: 2011-08-15 08:41:07
Kedves Józsi! Korábbi email váltásunk során megkaptam az elérhetőségedet telefonon, szeptember 3-tól leszünk Lloret da Mare -ban. Az lenne a kérdésem, hogy lehet már tudni a fakultatív kirándulások időpontjairól ? /Monserrat,stb/ Előre is köszönöm válaszod. Üdvözlettel: Feri
Soós Tamás Dátum: 2011-08-12 21:52:38
Kedves Józsi! Köszönöm a gyors választ. Üdv: Tamás
Grand Józsi Dátum: 2011-08-12 17:24:38
Soós Tamás írta ekkor: 2011-08-12 14:52:08
Kedves Józsi! Én is szívesen venném a programok leírását az [email protected] címre. És még az lenne a kérdésem, hogy szeptember első hetében is lenne-e meccs Barcelonában, és ha igen milyen árban és milyen odajutással? Előre is köszönöm.
Kedves Tamás! Amint időm lesz, rögtön küldöm a programleírást! Szeptemberben csak 18-án játszik itthon a Barcelona. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-08-12 17:23:16
Vízi József írta ekkor: 2011-08-11 14:20:53
Kedves Józsi! Korábban irtam neked,hogy szeretnénk jegyet az Aug.29-én lévő FCB mérkőzésre.12 jegyre lenne szükségünk.Segitségedet szeretnénk kérni az igényléshez. Üdvözlettel Vizi József
Kedves József! Semmi biztosat nem tudok mondani, mert épp most beszéltem a spanyolokkal és azt mondták, hogy ők sem tudnak semmit, mert a játékosok sztrájkolnak és nem akarnak játszani ezen a meccsen. Ha többet tudok, azonnal írok! Üdvözlettel: Imre J.