Kedves Edina és József!
Az augusztus 29-i meccsel kapcsolatban a spanyolok nagyon óvatosak! Akiktől szoktam venni a jegyeket, nem árulják, mert attól tartanak, hogy 29-én a Villareal játékosai nem fognak játszani, mert sztrájkot hírdettek. Igaz, hogy az FCB honlapján árulják a jegyeket, de mi van akkor, ha Önök megveszik, kifezetik és tényleg nem fog játszani a csapat??? Akkor hogyan és milyen módon fogják viszaszerezni a pénzüket? Nap mint nap hívom a spanyolokat, de mindig ilyen választ kapok! TUdom, hogy az idő sürget, de amint tudok valamit írok vagy pedig rendeljék meg Önök a jegyeket otthonról. Mindent elkövetek, ha tehetem, hogy eljussanak a meccsre!!!! Üdvözlettel: Imre J.
Kedves Józsi!
Van-e arra lehetőség, hogy lefoglald a jegyeket a mérkőzés napjára? Valószinüleg Aug29-ig kiderül lessz-e sztájk.
Üdvözlettel Vizi József