(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Soós Tamás Dátum: 2011-08-12 14:52:08
Kedves Józsi! Én is szívesen venném a programok leírását az [email protected] címre. És még az lenne a kérdésem, hogy szeptember első hetében is lenne-e meccs Barcelonában, és ha igen milyen árban és milyen odajutással? Előre is köszönöm.
Vízi József Dátum: 2011-08-11 14:20:53
Kedves Józsi! Korábban irtam neked,hogy szeretnénk jegyet az Aug.29-én lévő FCB mérkőzésre.12 jegyre lenne szükségünk.Segitségedet szeretnénk kérni az igényléshez. Üdvözlettel Vizi József
Grand Józsi Dátum: 2011-08-11 11:07:24
Dr. Erdődi Zoltán írta ekkor: 2011-08-10 11:53:34
Kedves József! Igen 2 hétre megyünk.Köszönöm előre is a 2 jegyet. Zoli
Kedves Zoltán! A jegyeket megrendeltem! Üdvözlettel: Imre J.
Szilvia Dátum: 2011-08-11 09:14:48
Kedves Mindenki !Érdeklődöm ki jön az utolsó turnusban ?Nagyon szép napot mindenkinek.Üdv:Szilvia
Szabó Miklósné Dátum: 2011-08-10 14:31:08
Grand Józsi írta ekkor: 2011-08-10 10:07:00
Kedves Etus! Természetesen a konyhanélküli szobák hűtőiben is van fagyasztó rész. A konnektor alkalmas hajszárító, vasaló használatára is. Barcelonában sok szabad idő nincs, egyedül a Ramblán szoktam adni egy órát, akkor tudnak vásárolni, illetve bemehetnek a város egyik legszebb piacára is, ahol olcsón vásárolhatnak gyümölcsöt. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Nagyon szépen köszönöm a precíz gyors válaszát. Szép napot! Szabóné.