Kedves leendő tossai utasok és futbalrajongók!
Tájékoztatom Önöket, hogy augusztus 17-én, 23:00 órakor az F.C. Barcelona játszik a Real madrid ellen. Sajnos Tossából nem indul busz a meccsre, de Lloret de Marból igen. A jegy ára, az utazási költséggel együtt 115 euró. Augusztus 22-én pedig, 20:30-kor az F.C. Barcelona játszik a Napolival. Erre a meccre Tossából is undul busz, délután 16:00 órakor. A jegy ára utazási költséggel együtt felnőtteknek 45 euró, gyerekeknek pedig 35 euró. Ha van érdeklődő, kérem jelezzék nekem minél hamarabb! Köszönettel! Grandjózsi!
Kedves József! Most szombaton, 13-án érkezünk tossába. Szeretnénk jelentkezni BRC-Napoli meccsre, 2fő.Remélem még nem késtük le. Várom mielőbbi válaszát. Előre is köszönettel. Zoli