(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Mama Dátum: 2011-08-10 09:52:29
Kedves József!Szeretnék részletes leirást a Barcelona Montserrattal ,Hajókirándulás Tossából fakultativ programról ezek vannak utolsó turnusnál is?.Köszönöm előre is.Nagyon szép napot.Üdv:Mama
Dr. Erdődi Zoltán Dátum: 2011-08-09 21:41:43
Grand Józsi írta ekkor: 2011-08-09 13:22:38
Kedves leendő tossai utasok és futbalrajongók! Tájékoztatom Önöket, hogy augusztus 17-én, 23:00 órakor az F.C. Barcelona játszik a Real madrid ellen. Sajnos Tossából nem indul busz a meccsre, de Lloret de Marból igen. A jegy ára, az utazási költséggel együtt 115 euró. Augusztus 22-én pedig, 20:30-kor az F.C. Barcelona játszik a Napolival. Erre a meccre Tossából is undul busz, délután 16:00 órakor. A jegy ára utazási költséggel együtt felnőtteknek 45 euró, gyerekeknek pedig 35 euró. Ha van érdeklődő, kérem jelezzék nekem minél hamarabb! Köszönettel! Grandjózsi!
Kedves József! Most szombaton, 13-án érkezünk tossába. Szeretnénk jelentkezni BRC-Napoli meccsre, 2fő.Remélem még nem késtük le. Várom mielőbbi válaszát. Előre is köszönettel. Zoli
Szabó Miklósné Dátum: 2011-08-09 21:30:02
Kedves Józsi! Aug. 26-án megyünk Tossába és lenne pár kérdésünk. Van-e a hűtőnek fagyasztórésze a konyha nélküli apartmanban? Milyen a konnektor, pl. hajszárító, vasaló használható-e? Lesz-e Barcelonában vásárlási lehetőség( kenyér ,gyümölcs stb.) Üdvözlettel Szabóné Etus
Tóth Brigitta Dátum: 2011-08-09 14:56:49
Kedves Józsi! Szeptember első hétvégéjén indulunk Tossába. A barcelonai kiránduláson mi is részt vennénk, viszont mellette még el szeretnénk látogatni valamely közeli városkába is. Olyan kérdésem lenne, hogy Malgrat de Marba, vagy Calellába indul busz Tossából - hasonlóan, mint Lloretbe? Illetve, megírná azt is, hogy Ön szerint melyik várost érdemesebb megnézni? Köszönöm a válaszát! Szeptemberben találkozunk! Szép napot!:) Brigitta
Grand Józsi Dátum: 2011-08-09 13:22:38
Kedves leendő tossai utasok és futbalrajongók! Tájékoztatom Önöket, hogy augusztus 17-én, 23:00 órakor az F.C. Barcelona játszik a Real madrid ellen. Sajnos Tossából nem indul busz a meccsre, de Lloret de Marból igen. A jegy ára, az utazási költséggel együtt 115 euró. Augusztus 22-én pedig, 20:30-kor az F.C. Barcelona játszik a Napolival. Erre a meccre Tossából is undul busz, délután 16:00 órakor. A jegy ára utazási költséggel együtt felnőtteknek 45 euró, gyerekeknek pedig 35 euró. Ha van érdeklődő, kérem jelezzék nekem minél hamarabb! Köszönettel! Grandjózsi!