Kedves József!Augusztus 12-én indulok két barátnőmmel Tossa-ba és lenne pár kérdésem Önhöz. A fórumos kérdések böngészése során olvastam a medúzarajzásról, amely utazásunk idején várható és érdeklődni szeretnék, hogy milyen mértékűre számítsunk, okoz-e gyakran problémát? Illetve ha van rá lehetőség, megkérhetném, hogy küldjön egy részletes leírást a fakultatív programjaikról? esetleg ezek során igénybe tudunk venni a nemzetközi diákigazolvány révén bármilyen kedvezményt? Már nagyon várjuk a nyaralást, reméljük az időjárás is kedvez majd nekünk:) Köszönettel, Saci
Kedves Sarolta!
Úgy nézki az idén elmarad a medúzajárás, mert eddig, idén nyáron még nem volt, ami nem megszokott mert júliusban, augusztusban mindig van. Ha küld egy e-mail címet, akkor küldöm a programok részletes leírását! Üdvözlettel: Grandjózsi!