Kedves Ibolya!
A kérdés furcsa, de ez egyénileg is megoldható, mint ahogy a helybeliek erről beszámoltak. Ha ilyen módon szeretne szerettének hamvaitól elbúcsúzni, akkor javaslom, hogy válasszon olyan időpontot és helyet, amikor és ahol nem látja Önt senki és szórja hamvakat a tengerbe. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Köszönöm válaszát, és hogy utánajárt, mert ez egy nagyon fontos kérdés számomra. Megnyugtató, hogy ez ilyen egyszerűen kivitelezhető. Az információt elmondom a gyerekeimnek. Kérem, ne haragudjon, hogy az előzőekben tegeztem Önt. Semmire nem vágyom annyira, mint Tossában lenni. Örökre.

Üdvözlettel: Mezei Ibolya

...