Kedves Józsi!Érdeklődni szeretnék,hogy a nyaralásra a buszon lehet-e vinni napernyőt?Vagy ott lehet vásárolni ,ha igen mennyiért?Köszönettel :zita
Zita! Mi július közepén megyünk, én viszek napernyőket. Nem tudom ti hol laktok, de a Decathlonnak nagyon jó napernyői vannak, nem azért írom, hogy őket reklámozzam, de pont az utazás miatt mentem el az áruházukba, egy- két dolgot beszerezni. A honlapjukon meg tudod nézni a napernyőjüket ( a neve: Paruv, a Tribord nevű cég terméke), ami szélfogó sátorrá is átalakítható, 40 faktoros UV szűrős vászonból készült, van hordtáskája, és ami a lényeg, csak 1,3 kg a súlya, tehát vállra akasztva könnyen szállítható.
Most egyébként akciós áron van, legalábbis a miskolci áruházukban nagyon jó áron futnak. Üdv: Ágnes