Kedves Józsi! Köszönöm a válaszát! Régebben már érdeklődtem a spanyol pékségekről, de felmerült velük kapcsolatban még kérdés. Szóval a spanyol pékségekben kaphatóak -e olyan jellegű péksütemények, mint Magyarországon, azaz gondolok itt kakaós csigára, buktára, kalácsra, pogácsára, kiflire, zsemlére stb.? Már csak 25 nap!!! :) Válaszát előre is köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn!
A sanyol pékségekben rengeteg minden kapható, de amiket Ön felsorolt nem, kivéve a zsemlét. Remélem ettől függetlenül megtalálja a számítását! Üdvözlettel! Grandjózsi!