(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Mama Dátum: 2011-06-30 10:15:43
Grand Józsi írta ekkor: 2011-06-30 09:39:17
Kedves Mama! Monacoba pénteken délelőtt érkeznek, mivel 11:55-kor kezdődik az őrségváltás. Még az őrségváltás előtt megtekintik a katedrálist, ahol Grace Kelly valamint férje Rainier herceg is el van temetve. Utána van lehetőség megnézni a hercegi palotát valamint az Oceanográfiai múzeumot, amire a belépők árát az idegenvezető majd összedi Önöktől. Délután átsétálnak Monte-Carloba, ahol - ha kedvük van- lehet játszani a kaszinóban. Összesen 9 órát töltenek Monacoban és Monte-Carlóban. Este egy kis időre megállnak majd Nizzaban is és utána indulnak tovább Spanyolországba. A stadionos program midig csütörtök délután 13:00-kor indul Tossából és 46,50 kerül, de ebben már benne van a belépő a múzeumba és a stadionba is. Ez az időpont viszont változhat. Remélem sikerült kérdésére választ kapnia, ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Tisztelettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi!Nagyon köszönöm a válaszát igen még szeretnék kérdezni az utolsó indulásnál is lehet menni a stadionhoz?A monacoi kitérő miadt mikor várható az indulás okt.6-án hány óra?Köszönöm szépen előre is a válaszát.Kívánok nagyon szép napot és jó egészséget.:)Üdv.Mama
Grand Józsi Dátum: 2011-06-30 09:39:17
Kedves Mama! Monacoba pénteken délelőtt érkeznek, mivel 11:55-kor kezdődik az őrségváltás. Még az őrségváltás előtt megtekintik a katedrálist, ahol Grace Kelly valamint férje Rainier herceg is el van temetve. Utána van lehetőség megnézni a hercegi palotát valamint az Oceanográfiai múzeumot, amire a belépők árát az idegenvezető majd összedi Önöktől. Délután átsétálnak Monte-Carloba, ahol - ha kedvük van- lehet játszani a kaszinóban. Összesen 9 órát töltenek Monacoban és Monte-Carlóban. Este egy kis időre megállnak majd Nizzaban is és utána indulnak tovább Spanyolországba. A stadionos program midig csütörtök délután 13:00-kor indul Tossából és 46,50 kerül, de ebben már benne van a belépő a múzeumba és a stadionba is. Ez az időpont viszont változhat. Remélem sikerült kérdésére választ kapnia, ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Tisztelettel: Grandjózsi!
Mama Dátum: 2011-06-29 19:05:32
Kedves Józsi !Érdeklőni szeretnék az utolsó útról irna nekem bővebben a Monacoi kirándulásról.Még egy kérdés melyik az a program amiben meg lehet nézni a Stadiont,és milyen árban.Előre is köszönöm.Szép estét.Mama:)
Grand Józsi Dátum: 2011-06-29 16:33:42
Luna1110 írta ekkor: 2011-06-29 12:17:05
Kedves Józsi! Írtad korábban, hogy kb. 20 € körül lehet bemenni Barcelonába egyénileg oda-vissza. Azt szeretném megkérdezni ezzel kapcsolatban, hogy a 12 éven aluli gyereknek is ennyibe kerül a buszjegy? Létezik esetleg valamilyen formában buszbérlet, 3 napos túrista jegy stb, amivel be lehetne járni a környéket Tossa-Barcelona vonalon tömegközlekedéssel, és mennyi ezeknek az ára? Szívesen megnézném a többi nyaralóhelyet is. Menetrendszerinti hajók is indulnak Tossából Barcelona irányába, szívesen hajókáznék Costa Brava partjainál. Mennyibe kerülnek a hajójegyek (felnőtt, gyerek)?Üdvözlettel: Ágnes
Kedves Ágnes! Felnőttnek, gyereknek az ár egyforma az autóbuszra: 22.10 oda vissza Tossa és Barcelona között. Sajnos ilyen többnapos bérlet nem létezik. Blanesig a hajójegy oda-vissza 20 euró a felnőtteknek, de a gyerekeknek van némi kedvezmény. innen Tossából nem mennek a hajók Barcelonáig. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-06-29 16:27:48
Lőre Csilla írta ekkor: 2011-06-29 10:06:17
Kedves Józsi! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen idő van most Tossában?A tenger milyen hőmérsékletű?A pénteki turnussal érkezünk.Előre is köszönöm válaszát!Szombaton találkozunk Tossában :) Üdv.: Csilla
Kedves Csilla! Tossában most nagyon meleg van, 35 fok és a következő napokra is ilyen időt jósolnak. A tenger 20-22 fokos! Várom Önöket szeretettel! Üdvözlettel: Grandjózsi!