Kedves Józsi! Május 21-től megyünk ismét Tossába. Érdeklődöm, hogy az apartmanokban van-e már kávéfőző?
Üdvözlettel: Handó Kata Egerből
Kedves Kata!
Örülök, hogy ismét Tossát választották nyaralásuk színhelyéü, remélem, hogy kellemesen fogják magukat érezni. Sajnálom, de az el Velero apartmanházban még most sincs kávéfőző, de majd megoldjuk. Ha a SOL-ban lesznek elszállásolva, akkor ott nincs probléma. Kívánok nagyon jó utat! A viszontlátás reményében üdvözlöm: Grandjózsi!