(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dányi Viktória Dátum: 2011-05-02 14:50:23
Május 30-án utazok Barcelonába. Láttam a grandtours katalógusban,hogy Marineland-ben lehet fényképezkedni a delfinekkel. Ha valaki járt már ott,és tud erről nekem bővebben írni,akkor azt megköszönném.Köszönettel:Viki
Grand Józsi Dátum: 2011-05-02 14:48:38
Handó Gézáné írta ekkor: 2011-05-01 18:57:48
Kedves Józsi! Május 21-től megyünk ismét Tossába. Érdeklődöm, hogy az apartmanokban van-e már kávéfőző? Üdvözlettel: Handó Kata Egerből
Kedves Kata! Örülök, hogy ismét Tossát választották nyaralásuk színhelyéü, remélem, hogy kellemesen fogják magukat érezni. Sajnálom, de az el Velero apartmanházban még most sincs kávéfőző, de majd megoldjuk. Ha a SOL-ban lesznek elszállásolva, akkor ott nincs probléma. Kívánok nagyon jó utat! A viszontlátás reményében üdvözlöm: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-05-02 14:41:04
írta ekkor: 2011-04-30 21:01:28
Kedves Grandjózsi! Van valahol wifi lehetőség Tossa de Mare-ban? Köszönettel: d. Zsolt
Kedves Zsolt! Tossában a SOL2 apartmanházban van wifi lehetőség. Érkezésük után majd megadom a hozzáférési kódot és a jelszót és ingyen használhatják a netet. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Handó Gézáné Dátum: 2011-05-01 18:57:48
Kedves Józsi! Május 21-től megyünk ismét Tossába. Érdeklődöm, hogy az apartmanokban van-e már kávéfőző? Üdvözlettel: Handó Kata Egerből
Dátum: 2011-04-30 21:01:28
Kedves Grandjózsi! Van valahol wifi lehetőség Tossa de Mare-ban? Köszönettel: d. Zsolt