Kedves József ! Elösször is boldog névnapot kívánok önnek így ismeretlenül is. Érdeklődni szeretnék, hogy van-e lehetőség a Güel park megtekintésére szervezett kirándulás keretében, vagy csak egyénileg lehetséges? Mi június 10-18-ig leszünk a Sol2-ben. Válaszát elörre is köszönöm. Üdv. Bernadett
Kedves Bernadett!
Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságokat, majd Tossában megisszuk rá az áldomást. Nekünk a prospektusunkban Barcelonai városlátogatás csak Montserrattal együtt szerepel, amibe sajnos időhiányában nem fér bele a Güell park. Viszont a spanyolok szerveznek külön Barcelonai városnézést, amibe szerepel a Güell-park látogatása, sőt este még a zenélő szökőkutat is megtekeinthetik. Természetesen biztosítják hozzá a magyar idegenvezetőt is. Ez a kirándulás eddig mindig csütörtöki napon indult, remélem az idén is így lesz. Délelőtt lehet Tossában piacolni és délután egykor indul a program. 21:30-kor kezdődik a szökőkút és éjfélre érnek vissza. Tavaly ez 32 euróba került. Remélem sikerült segítenem. Tisztelettel: Grandjózsi!