(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Bernadett Dátum: 2011-03-19 13:34:34
Kedves József ! Elösször is boldog névnapot kívánok önnek így ismeretlenül is. Érdeklődni szeretnék, hogy van-e lehetőség a Güel park megtekintésére szervezett kirándulás keretében, vagy csak egyénileg lehetséges? Mi június 10-18-ig leszünk a Sol2-ben. Válaszát elörre is köszönöm. Üdv. Bernadett
Grand Józsi Dátum: 2011-03-18 18:26:52
Baier János írta ekkor: 2011-03-18 17:46:48
Kedves Józsi! Köszönöm a válaszát, és további kérdések merültek fel bennem. Ebben a sapnyol partner által szervezett "egész délutáni városnézésben" mit lehet megnézni, és mennyibe szokott kerülni? Azért kéredezem, mert mi a katalógusban szereplő városnézést is kinéztük magunknak. Üdvözlettel: János
Kedves János! A csütörtöki barcelonai városnézésen mindazt látják, amit velem hétfőn (Montserrat-Barcelona), csak mindenre egy kicsivel több idő jut, mivel Montserrat értelemszerűen nincs a programban, de benne van pl. a Güell park, ami a hétfőiből az idő rövbídsége miatt kimarad. Tavaly ez 32 euróba került. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Baier János Dátum: 2011-03-18 17:46:48
Kedves Józsi! Köszönöm a válaszát, és további kérdések merültek fel bennem. Ebben a sapnyol partner által szervezett "egész délutáni városnézésben" mit lehet megnézni, és mennyibe szokott kerülni? Azért kéredezem, mert mi a katalógusban szereplő városnézést is kinéztük magunknak. Üdvözlettel: János
Grand Józsi Dátum: 2011-03-18 16:02:05
Baier János írta ekkor: 2011-03-16 19:40:13
Kedves Józsi! Korábban már érdeklődtem pár kérdéssel kapcsolatban,de mivel figyelemmel kísérem a fórumot (mindíg vannak hasznos információk) meglepve olvastam hogy a Barcelonai városnézéshez is tartozik zenélő szökőkút program?! Úgy olvastam a fakultatív lehetőségeknél hogy csak a bikaviadallal eggyüt lehetséges ez! A másik dolog ha jól értemezem, a szökőkút csak csütörtöktől vasárnapig üzemel? A főszezonban is? Kedves utastársunknak említette a Mar Menuda nevü parszakaszt ,ez engem is érdekelne mivel nagyon kedvelem a pipás búvárkodást (remélem a medúzák békén hagynak) Üdvvözlettel: János
Kedves János! A barcelonai városnézés szökőkúttal nem szerepel a katalógusunkban, de a spanyol partnerünk minden évben szervez ilyen kirándulásokat, ami általában csütörtökre esik. Ilyenkor délután indul a busz Tossából, egész délután városlátagatás szerepel a programban, este pedig 21:30-kor kezdődik a zenélő, különböző színekben pompázó szökőkút. Csak főszezonban látogatható ez a program csütörtöktől vasárnapig. Utószezonban csak pénteken és szombaton működik. Ha bármilyen más kérdése van, kérem írjon! Tisztelettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-03-18 15:40:58
marák tibor írta ekkor: 2011-03-16 20:23:41
Kedves Józsi ! Az El Velero apartmanban melyik oldal az árnyékos délután, a strand gyalog kb. mennyi idő alatt érhető el,térkép alapján elég hosszúnak tűnik az út,érdekelne az is ,hogy a strandon van e zuhanyozó és wc ? üdv: Tibor
Kedves Tibor! Az El Velero apartmanháznak vannak olyan erkélyei /2, I/3, II/2, II/3, III/2, III/3 melyek a főutcára néznek és vannak olyanok, melyek egy belső udvarra I/1, II/1, III/1, ahová szinte soha nem süt be a nap, illetve ha süt, akkor csak délelőtt. A fő utcára néző szobákra délután süt a nap. A strand kb. 400 méterre van a háztól, ami gyalog kb.8-10 perc. A strandon van zuhanyzó és wc is. Az "opcionálisan lefoglalva" azt jelenti, hogy Ön nem foglalja le az adott szobát, csak úgymond elrakatja egy bizonyos határidőig. Ha ez a határidő lejár és ön nem jelentkezik, akkor ebben az esetben törlik. Remélem sikerült kérdéseire választ kapnia. Üdvözlettel: Grandjózsi!