Kedves Józsi! Tanácsait megfogadva lefoglaltam a 203-as apartmant, reményeim szerint találkozunk július közepén.Az utazás előtt még biztos meg fogom keresni, hasznos tanácsokért, hogy esetleg mit kell magunkkal vinni. Elöljáróban annyit kérdeznék, hogy a lányomat érdekelné a szökökútas program, de ha jól értelmezem az csak a bikaviadalossal együtt van, oda meg nem fogják beengedni, mivel csak 11 éves lesz. A spanyolok nem szerveznek külön a szökőkúthoz programot? Üdvözlettel: Ágnes
Kedves Ágnes!
Örülök, hogy sikerült lefoglalnia az appartmant. Várom Önöket nagy-nagy szeretettel. Szökőkút Barcelonában csütörtöktől vasárnapig van minden este. Sajnos a bikaviadalra valóban nem engednek be 14 évnél fiatalabbakat, de ha a lánya ragaszkodik a szökőkúthoz, akkor ajánlom Önöknek a barcelonai programot este a szökőkúttal. Ez a program délután indul Tossából és barcelónai városnézést tartalmaz. A zenélő szökőkút pedig este 21:30-kor kezdődik. Negyed 11-ig szoktunk ott maradni és aztán indulunk vissza. Az előrelátható érkezés Tossába éjfél. Remélem tudtam segíteni. Várom további kérdéseit. Üdvözlettel: Grandjózsi!